Uşak - Merkez - Kuaför (Erkek)

Rüya Erkek Kuaförü

Uşak İli Merkez İlçesinde Bulunan Rüya Erkek Kuaförü Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

Bir iş dolayısıyla gittiğim Uşak’ta tanıdık berberim olmadığından dolayı sadece kaldığım yere yakın olmasından dolayı buraya gittim. Genel olarak dükkanın dizaynı güzel. Çok merkezi bir yerde olmasa da çevresince rağbet gören bir yer. Çünkü gittiğimde epey kalabalıktı. Hijyen açısından temiz bir erkek kuaförü. Çalışanları hoş sohbet ve dışarıdan gelen yabancılara çok sıcak yaklaşıyorlar.

Bu berbere aslında saç tıraşı olmak için gitmiştim ama yaptıkları saç tıraşını beğendiğim için sakal tıraşı da oldum. Kullandıkları malzemeler ve ürünler oldukça kaliteli ve insana güven veriyor. Fiyatlar da oldukça makul sayılır. Bana göre tek kötü yanı berber dükkanının çok da işlek bir yerde olmayışı ve biraz sıra beklemek. Gerçi ben gittiğimde bayram da yaklaşıyordu belki onun da etkisi vardır. Çünkü hepimizin malumu olduğu üzere bir erkek kuaför bayram yaklaşıyorsa kesinlikle fazladan çalışmak zorunda kalıyordur.

Sözün özü özellikle buraya ilk defa gideceklere tavsiye ederim. Fiyatlar uygun, hijyene dikkat edilen bir erkek kuaförü. İstediğiniz tarzda tıraş yapıyorlar. Yani diğer bazı berber dükkanı çalışanları gibi sizin istediğiniz tarzı dinleyip sonra kendi bildikleri gibi kesen cinsten değiller. Çalışanları da sıcakkanlı insanlar. !0 üzerinden 8 veriyorum.