Muğla - Milas - Av Malzemeleri

YILDIRIM CANLI YEM

Deniz Av Malzemeleri, Canlı Yem, Mamun, Sülünez, Palet Yem, Yengeç Çeşitleri

İsmetpaşa Mahallesi, Halilbey Bulvarı Milas/Muğla

- 0 554 829 00 48 -

YILDIRIM CANLI YEM

Deniz veya göle ulaşma imkanı olan bazı kişilerin vazgeçilmez tutkusudur balık tutmak. İrili ufaklı, çeşit çeşit, taze su canlılarını yakalamak değişilmez bir hobidir. Bir balığı yakalamaya çalışmak, yakalamak için emek harcamak, en uygun avlanma bölgesini ve tekniğini seçmek, uygun zamanı ve şartları belirlemek aslında bir sanattır. Ve avcının avını yakaladığı andaki mutluluğu paha biçilemez. İşte Yıldırım Canlı Yem de sizler için hobinizi daha eğlenceli kılmak, sorunsuz bir balık tutma deneyimi yaşayabilmeniz ve avınızı en çabuk şekilde yakalayabilmeniz için Milas av bayileri arasından sıyrılarak size büyük katkı sağlıyor. Milas canlı yem arayışlarınızda kesin çözüm için hemen arayın: 0 554 829 00 48 Yıldırım Yem haftanın her günü 24 saat hizmetinizde.

Hobicilerin en uğrak noktası olan Yıldırım Yem sizlerin av malzemeleri ve Milas canlı yem arayışlarınızda taze ve uygun fiyatlı ürünler alabilmeniz için 7/24 hizmet anlayışıyla hiç durmaksızın hizmet veriyor. Dükkanda satılan bazı ürünler şu şekilde:

- Yengeç

- Mamun

- Palet yem

- Sülünez

- Hamur

Ayrıca birçok kaliteli markanın av malzemeleri burada sizi bekliyor. Milas av bayileri içinde bir numara olan Yıldırım Canlı Yem, yıllardır olduğu gibi bugün de kaliteli ürün ve cazip fiyat avantajlarıyla siz değerli Milaslılara hizmet veriyor. Aradığınız malzeme ve yem bütçenize uygun fiyatlarla burada.

Balıkçılık ve balık tutma hobisini şiar edinmiş olan kent sakinleri için muhteşem bir tedarikçi tavsiyemiz var: Yıldırım Yem. Deniz avcılığı için ihtiyacınız olan en kaliteli markaların ürünleri ile balıkları avlanma noktasına acilen toplayacak birbirinden çekici Milas canlı yem çeşitleri sizi bekliyor. İşletmede satışa sunulan ürünlerden bazıları şu şekilde:

- VMC Balık Av malzemeleri

- Okuma balık av malzemeleri

- Ryobi av ürünleri

- Albastar

- Dawa balık av malzemeleri

- Shimano deniz av gereçleri

Deniz avcılığı için ihtiyacınız olan ürünlerin en kaliteli markaları ilçedeki satış temsilciliğinde yer alıyor. Cebinize uygun fiyatlarla deniz av malzemeleri, Milas av bayileri öncüsü Yıldırım Canlı Yem işletmesinde.

Balık tutmak diğer tüm hobilerden farklıdır. Özen ister, azim ister, çalışma ister, uygun ekipman ister ve hepsinden de önemlisi büyük sabır ister. İşte bu noktada, verilen emeğin meyvesini alabilmek için en kritik nokta uygun ekipman ve tatlı, tuzlu suda yaşayan balığın türüne göre doğru yem seçimi yapmaktır. Canlı yem ile tutulan balıklar için ise ne yazık ki gerçek ve taze yem temini her zaman mümkün olmuyor. Tam da bu noktada Yıldırım Milas Canlı Yem imdadınıza yetişiyor. Gece, gündüz balığa giderken ihtiyacınız olan tüm av malzemeleri ve yemler burada. Yengeçten sülüneze, mamundan palet yeme ve balık hamuru yemine hepsi Milas av bayileri içinde bir numara olan Yıldırım Canlı Yem sunumunda.

Balığa giderken eksik bir şeyiniz mi kaldı? Hemen 0 554 829 00 48 numaralı Yıldırım Canlı Yem ürünleri dükkanını arayın ya da  WhatsApp'tan mesaj atın . Milas av bayileri lideri siz dükkana gelene kadar ürünlerinizi hazırlasın. Milas canlı yem sektöründe adından söz ettiren mağazada mamun, sülünez, palet yem, yengeç, balık hamuru ve diğer deniz av malzemeleri ihtiyaçlarınız anında hazırlanır. Senelerin verdiği tecrübeyle

- Profesyonel çalışma anlayışı

- Kaliteli balık avı gereçleri

- Güler yüzlü hizmet

- 7 gün 24 saat çalışma anlayışı

- En taze canlı yem çeşitleri

sizi bekliyor. Birlikte balığa gideceğiniz Arkadaşlarınız hazırsa gerisini düşünmeyin. Yıldırım Canlı Yem gerisini halleder. Kaliteli ürün ve cüzdanınıza uygun fiyatlar burada. Haydi rastgele!

Web sitemiz Kent Havası’na üye olarak mekana dair ve diğer işletmelere dair yorum bırakabilirsiniz. İşletmenin konum linki ve diğer iletişim bilgileri için yukarıda fotoğrafların altında bulunun BİLGİLER butonuna tıklayınız. Şunlar da ilginizi çekebilir:

 Muğla Hakkında Bilgiler 

 Fethiye Surf Center 

 Bodrum Farilya Petshop