Muğla - Fethiye - Diğer Mekanlar

Fethiye Surf Center

Koca Çalış Plajı, Kumsal Mevkii, Hürriyet Mah., 48300 Fethiye/Muğla

- 0 252 622 07 53 -

Rüzgar sörfü yapmak zor değilmiş ki :)

Algıyı biraz değiştirelim, öğrenmeden iş yapmaya kalkışırsak elbette zorlanacağız, ama bahsetmek istediğim bu yerde en ince ayrıntısına kadar, püf noktalarıyla size harika bir eğitmenlik yapıyorlar. Özellikle yaz aylarında harika bir rekreasyon etkinliği öncelikle onu söyleyeyim. Sporla iç içe bir yaz tatili geçirmelisiniz çünkü vücudu dinlendiren ve sizin motivasyonunuzu yüksek tutan yaşam için önemli bir alan. Full body- tüm vücut çalışması sergiliyorsunuz ve bu efor tam bir fit kalma algınızı oluşturuyor. Bu surf merkezi işte tamda burada size yol gösteriyor. Uzman eğitmenleri var çünkü ve şanslısınız. Eğitimlerini karada ve suda veriyorlar, mekanın plaj olması da sizi keyiflendiriyor, yeme-içme seçenekleriniz her zaman var :) arkadan gelen bir yaz müziği de gayet enerjik olmanızı sağlıyor.

- Sörf merkezin de hangi kurslar var?

Katamaran(çok eğlenceli 1 numara benim için), kite sörf, rüzgar sörfü,kano,yelkenli..... böyle devam ediyor. Her yaş gurubuna özel kurslar var ve en güzeli sanırım şu:

SU SPORLARI KAMPI :) kulağa hoş gelmiyor mu? Ben çok memnun kaldım, fethiye de ölü denizde denize girmekten, gece eğlencelerinden( ne yazık ki yok gece 11-12 gibi mekanlar kapanıyor müzik sesi kısılıp- kapanıyor) başka seçeneklerin olması gerçekten çok zevkli, link bıraktım :)