Malatya - Yeşilyurt - Bakkal ve Market

SAHRA GIDA MARKET

Şarküteri, Kuruyemiş, Gıda

Tecde Mahallesi Güngör Caddesi 71/1F Yeşilyurt/Malatya

- 0 546 508 15 06 -

SAHRA GIDA MARKET

Malatya’nın en gözde caddelerinden olan Güngör’de artık yeni bir şarküteri market bölge sakinlerine hizmet veriyor. Taze ve günlük olarak arayıp bulamadığınız tüm organik ve doğal ürünler Sahra Gıda Market’te sizlerin beğenisine sunulmuş durumda bulunuyor. İhtiyacınız olan ürünleri dilerseniz marketi ziyaret ederek alabilir, dilerseniz de yakın muhit sakinlerine özel kapınıza isteyebilirsiniz. Güngör şarküteri alanında yeni marka Sahra Gıda Market 2022 yılından itibaren siz değerli Malatyalıların hizmetinde. En taze, en sağlıklı ve en lezzetli organik köy ürünleri, el yapımı sağlıklı yiyecekler Sahra Gıda market güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

 Malatya ’da yeni soluk şimdi sizlerle beraber. Güngör şarküteri sektöründe ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler Sahra Gıda Market’te cebinize uygun fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Günlük olarak ihtiyaç duyabileceğiniz:

- Günlük süt

- Günlük yumurta

- Dut pekmezi

- Günlük yufka ekmeği

- Taze köy peyniri

- Ev yapımı tuzlu köy tereyağı

- Tuzsuz köy tereyağı

gibi arayıp bulamadığınız tüm organik ve taze köy ürünleri burada bulunuyor. Hem organik yiyecek ihtiyaçlarınızı hem de kapalı ambalaj ürünlerini en uygun fiyatlarla Sahra Gıda Market’te bulabilirsiniz. Aradığınız ürün, cebiniz uygun fiyat Sahra Gıda güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

Sahra gıda Market’ten içeri adım attığınızda bir market veya şarküteri dükkanından beklediğiniz her şey bulabilmeniz mümkün. En taze süt ürünleri, günlük peynir çeşitleri, her damak tadına uygun reçel çeşitleri aile ekonominize uygun fiyatlarla burada. Güngör şarküteri dükkanı arayan değerli Malatya sakinleri için Sahra Gıda Market’i muhakkak görmelerini tavsiye ediyoruz. Hafta içi ve hafta sonu boyunca verilen güler yüzlü hizmet, damak tadınıza uygun köy ürünleri ve çeşitleri ile Sahra Gıda’nın müdavimi olacaksınız. Aileniz ve sevdikleriniz için en sağlıklı, en taze köy ürünleri ve cebinize uygun fiyat avantajları için Sahra Gıda Market’i tercih edin. Ailenizin şarküterisi Güngör Caddesi’nde hizmetinizde.

Tecde Yolu’ndan aşağı inerken hemen sağ kolunuzun üzerinde yer alan Sahra Gıda Market, Güngör Gayrimenkulün hemen karşısında yer alıyor. Sabah, öğlen veya akşam tüm gıda ihtiyaçlarınız için başvuracağınız yegane adres Sahra Gıda olsun.

- Köy reçeli çeşitleri

- Sucuk ve pastırma

- Zeytin ve peynir çeşitleri

- Yufka ekmek

- Gezen tavuk yumurtası

- Kuruyemiş çeşitleri

- Kaymaklı yoğurt

- Kaymaksız yoğurt

- Bal çeşitleri ve aradığınız diğer tüm sağlıklı köy ürünleri siz değerli Malatyalıların beğenisine sunulmuş durumda. Güngör şarküteri ihtiyaçlarınızın her türlüsü için bir alo demeniz yeter. En kaliteli köy ürünleri ve ambalajlı gıdalar, bütçenize uygun fiyat garantisi ile yeni bir soluk artık Güngör’de kendini tanıtıyor. Taklitlerinden sakınınız.

Damak tadınıza güveniyor ve şarküteri alanında uygun bütçeli ve kaliteli bir adres arıyorsanız Güngör şarküteri sektörünün bir numarası Sahra Gıda Market artık sizlerle beraber. Her türlü şarküteri ürünü, reçel ve tereyağı çeşitleri, günlük süt, köy yumurtası, günlük yufka ekmeği, dut pekmezi, sucuk ve pastırma çeşitleri ile her türlü zeytin ve peynir çeşidi için aradığınız kalite Sahra Gıda’da mevcut. Güngör Caddesi, Fahri Kayahan Caddesi, Yüzakı Bulvarı gibi yakın semtlere de teslimatı bulunan Sahra Gıda yeni dostlarını bekliyor. Hemen sevdiklerinizle alışverişe çıkarak Sahra’nın en lezzetli köy ürünlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilir hem de yeni dostluklara yelken açabilirsiniz. Malatya’da şarküteri alanının yeni ismi, yeni tadı Sahra Gıda hafta içi ve hafta sonu misafirlerini beklemeye devam ediyor. Sakın geç kalmayın. Sahra Gıda’nın avantajlarından siz de yararlanın.

Şu mekanlar da ilginizi çekebilir:

 Yakınkent Adıyaman Çiğköftecisi Halil Usta 

 MS Butik Organizasyon 

Instagram  @sahragida