Malatya - Malatya - Danışmanlık ve Organizasyon

MS BUTİK ORGANİZASYON

Tüm Malatyalılar buraya… Sevdiklerinizle beraber planladığınız güzel bir kutlama için bütçenize ve zevkinize uygun organizasyon hizmeti mi arıyorsunuz? Bir yakınınız için sürpriz bir doğum günü mü ayarlamak istiyorsunuz? Kafanızda sevgilinize sunacağınız bir evlilik teklifi var ama nasıl yapacağınızı mı bulamıyorsunuz? Hiç üzülmeyin. Malatya  MS Butik Organizasyon  olarak sizin için tüm Malatya Söz Organizasyon, Malatya Nişan Organizasyon, Malatya Doğum Günü, Malatya Evlilik Teklifi, Malatya Diş Buğdayı, Malatya Baby Shower, Malatya Bebek Mevlüdü gibi faaliyetlerinize talibiz. Sevdiklerinizle beraber hiç unutmayacağınız, sizler için güzel birer anı olarak kalacak özel günlerinizin planlamasını bırakın biz yapalım, siz keyfini çıkarın.

Malatya içinde veya çevre illere gerçekleştirmek istediğiniz, yardıma ihtiyacınızın olduğu özel gün organizasyon işlemleri için hiç düşünmeden bize ulaşabilirsiniz. Doğacak olan çocuğunuz için hazırlamak istediğiniz cinsiyet partisi, akraba ve arkadaşlarınız için düzenleyeceğiniz doğum günü partisi, bebekleriniz için kutlama yapacağınız diş buğdayı partisi (Malatya baby shower) ya da sevgilinize yapmak istediğiniz sıra dışı evlilik teklifi için desteğe ihtiyacınız varsa size bir telefon kadar yakınız. Bize dilerseniz telefonla, dilerseniz de  İnstagram  üzerinden ulaşarak hazırlamamızı istediğiniz özel gün ve konseptle ilgili kısa bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

- Özel gün sebebi,

- Konsept seçilmesi istenen renkler,

- Katılımcı sayısı,

- Organizasyonun gerçekleştirilmek istendiği yer ve tarih,

- Organizasyonda kullanılması istenen özel hizmetler

hakkında bizlere istediğiniz hususları kısaca belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin ve sevdikleriniz için en özel, en ayrıntılı, en mutlu edici çalışmalarla en unutulmaz organizasyonlara imza atmaya devam ediyoruz.

Sektörde yaklaşık iki buçuk senedir hizmet verdiğimiz Malatya Organizasyon firması olarak yüzlerce insan için olduğu gibi siz ve yakınlarınız için de şahane konseptler oluşturabilir, bu unutulmaz anları fotoğraf çekimi, video çekimi gibi ek hizmetlerle ölümsüz hale getirebilir, maytap, havai fişek ve lazer gösterisi gibi özel hizmetlerle adrenalin patlaması yaşamanızı sağlayabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, talepleriniz hakkında birkaç kısa not paylaşmak olacaktır. Verdiğimiz hizmetleri kısaca belirtecek olursak:

- Malatya Söz Organizasyonu,

- Malatya Nişan Organizasyonu,

- Malatya Doğum Günü Organizasyonu,

- Arka Plan Süsleme Faaliyetleri,

- Malatya Bebek Mevlidi Organizasyonu,

- Malatya Evlilik Teklifi Organizasyonu,

- Malatya Fotoğraf Çekim, Dış Çekim,

- Malatya Video Organizasyonu,

- Malatya Baby Shower,

- Çiçek Gönderme,

- Pasta Gönderme,

- Gelin Yolu Hazırlama,

- Gelin ve Damat Masa ve Sandalyesi Hazırlama,

- Nişan Hediyelikleri,

- Maytap ve Malatya Havai Fişek Kutlamaları,

- Malatya Konfeti Organizasyonu

gibi hizmetler vermekteyiz. Yukarıda belirtilen organizasyon türlerine benzer talepleriniz olması durumunda itinayla isteklerinize göre yeni düzenlemeler ve eklemeler yapılacaktır.

MS Butik Organizasyon olarak ilerleyen yıllarda sevdiklerinizle beraber güzel anılar olarak hatırlayacağınız tüm Malatya Özel Gün Organizasyonu işlemleri için hazırız. Söz organizasyonu, nişan organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, bebek mevlüdü organizasyonu, diş buğdayı organizasyonu, Malatya fotoğraf çekimi, dış çekim hizmetleri, müzik organizasyon hizmetleri ve diğer tüm talepleriniz için bize telefonla ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her bir özel gün için taleplerinize ve seçtiğiniz konsepte uygun olarak:

- Mekan donatımı ve süsleme,

- Masa, sandalye ve malzeme temini,

- Yemek ve içecek hazırlama,

- Müzik ve ses sistemi düzenleme,

- Çiçek ve pasta getirme,

- Davetiye ulaştırma

hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Siz de üç seneye yaklaşan tecrübemizle, Malatya ve çevre illerde deneyimlediğimiz özel gün ve organizasyon hazırlama tecrübemize güvenerek unutulmaz anlar yaşamak ve bu anları ölümsüz kılmak istiyorsanız bize hemen telefon ya da İnstagram üzerinden ulaşabilirsiniz. MS Butik Organizasyon olarak size ve sevdiklerinize unutulmaz anılar hediye etmek bizim için gururdur. Malatya’da En Canlı, Detaylı ve Unutulmaz Organizasyon Hizmetleri İçin:  MS Butik 
WhatsApp  0 532 255 44 35 
İnstagram  ms.butikorganizasyon