Isparta - Merkez - Kuru Temizleme

DRYTÜRK KURU TEMİZLEME

Isparta kuru temizleme firmaları, Isparta kuru temizleme fiyatları, Isparta ütü evi

Piri Mehmet Mahallesi Hacı İbrahim Parlar Caddesi No: 36 Merkez/Isparta

- 0 246 222 22 01 -

DRYTÜRK KURU TEMİZLEME  ISPARTA 

Sürekli diğer insanlarla iç içe yaşama ihtiyacı duyan insanoğlu zaman içerisinde belli başlı kurallar belirlemiş. Toplum içindeki yazılı ve yazılı olmayan kurallar ise sosyal hayatın bel kemiğini oluşturur. İşte bu kurallardan bazıları da insanların birbirleriyle ilişkilerinde kıyafet konusunda dikkat etmesi gerekenleri kapsar. Bu yüzdendir ki bir kalabalığa katılacağınızda kılık kıyafetinize çeki düzen vermeye çalışır, mümkünse temiz ve ütülü elbiselerle toplum içine çıkmaya çalışırsınız. Bu konuda yeni bir destekçiniz geldi. Bu ay tüm Ispartalıların kıyafetlerini mükemmel şekilde temizletip ütüleme yaptırabileceği bir işletme açıldı: Drytürk Kuru Temizleme. Isparta kuru temizleme firmaları arasında yerini alan Drytürk ile sizin de elbiseleriniz ışıl ışıl ve mis kokulu olacak. Giyecekleriniz için tüm temizlik ve ütü ihtiyaçlarınızda aramanız gereken yer burası. Isparta kuru temizleme fiyatları hiç bu kadar uygun olmamıştı!

Hepimizin bildiği gibi insanlar yeni katıldıkları bir ortamda görünüşleriyle karşılanır ve şahsiyetleriyle uğurlanır. Ya da diğer bir deyişle “ilk izlenim, son izlenim”dir. Sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz özel günlerde, toplu davetlerde ya da arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz etkinliklerde giysilerinizle dikkat çekmek ve güzel bir intiba bırakmak istiyorsanız kıyafetlerinizin temizlik ve ütüsünü profesyonel ellere bırakın. Isparta kuru temizleme firmaları içinden almak isteyeceğiniz:

- Gömlek ve yaka temizleme

- Takım elbise temizleme ve ütüleme

- Gelinlik temizleme Isparta

- Toplu kıyafet ütüleme

- Üniforma kuru temizleme

- Isparta ütü evi

- Diğer elbiselerin temizlik ve ütü işlemleri gibi hizmetler için hiç tereddüt etmeden Drytürk Kuru Temizleme telefonlarını arayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz itinalı çalışma ve profesyonel çalışma anlayışı burada sizlerle buluşuyor.

Uzun süredir kullanmadığınız ve çok acil ihtiyacınız olan bir elbisenin kirli olduğunu son anda fark edebilirsiniz. Ya da özel gün etkinliği için farklı şehirden geldiniz ve giysinizin ütüsünün bozulduğunu gördünüz. Hiç sorun değil. İnsanoğlunun başına her an her şey gelebiliyor. Isparta kuru temizleme firmaları içinde en özenlisi olan Drytürk Kuru Temizleme ile acil ihtiyaçlarınızda dahi kıyafetleriniz en kısa sürede temizlenerek adresinize ücretsiz teslim edilir. Eğer siz de incelerseniz fark edeceksiniz ki Isparta kuru temizleme fiyatları içinde en uygunlardan birisi de hiç şüphesiz Drytürk şirketi diyebiliriz. En temiz ürünler ve muhteşem ütüleme performansı için ulaşabileceğiniz numara: 0 246 222 22 01. Hemen siz de arayın.

VERİLEN HİZMETLER

En yeni Isparta ütü evi Drytürk Kuru Temizleme sadece elbise temizliği ve ütüleme işlemleri yapmakla kalmaz. Aynı zamanda verdiği diğer hizmetlerle müşterilerinin en zor zamanlarında yanında olur. İşletme tarafından verilmekte olan diğer bazı hizmetler şunlar:

- Her türlü elbise ütüleme,

- Elbise boyama,

- Yorgan yıkama, battaniye yıkama

- Gelinlik temizleme

- Halı yıkama

- Normal perde temizleme veya stor perde temizleme

Eğer sizin de evinizde bu tarzda üstesinden gelmekte zorlandığınız işlemler varsa arayın, Drytürk sorunu sizin için çözsün. Isparta kuru temizleme firmaları arasında seçim yapmak artık çok kolay. Çünkü işinin uzmanı ve alanında son derece bilgili ekiple çalışan Drytürk Kuru Temizleme, en uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermeye başladı.

Tabi ki kuru temizleme deyince hepimizin aklına ıslak olmayan bir temizlik işlemi geliyor. Ancak burada “kuru”dan kasıt temizlik esnasında çamaşırların suyla yıkanmamasıdır. Diğer taraftan temizlenecek çamaşırlar tabi ki sıvıyla işlem görüyor ancak bu sıvı su değil. Onun yerine kullanılan kimyasal maddenin ismi tetrakloroetilen olarak geçiyor. İlk defa 1821 yılında patenti alınan kuru temizlik işleminin gerçekleştirildiği ilk dükkan ise 1845 senesinde Jean-Baptiste Jolly tarafından açılmıştır. Yeni faaliyete giren ve Isparta kuru temizleme firmaları arasında en genci olan Drytürk Kuru Temizleme de en modern makine ve malzemelerle sizlerin giyecek ve diğer yıkanacak kumaşlarını tertemiz yapıyor. Mükemmel temizlik ile uluşmak ve Isparta kuru temizleme fiyatları içinde bütçenize en uygun rakamları duymak için Drytürk’ü hemen arayın.

Katılacağınız davet çok mu yaklaştı? Kıyafetlerinizi temizlemek ya da ütülemek için yeteri kadar vakit mi yok? Hiç endişe etmeyin. 2022 yılı eylül ayında faaliyetlerine başlayan Drytürk Kuru Temizleme firması en zor zamanlarınızda yanınızda.

- Profesyonel ekip desteği

- Yeni makine modelleri

- Hijyenik çalışma ortamı

- İtinalı çalışma ve

- Kaliteli malzeme kullanımı ile Drytürk siz değerli Ispartalıları memnun ediyor.

Çıkmaz dediğiniz lekeler için hiç tasalanmadan Isparta kuru temizleme firmaları arasına yeni katılan Drytürk Kuru Temizleme firmasını tercih edin. Temizlik sonrası ücretsiz adrese teslim hizmetiyle sizlerin gönlüne taht kuracak olan Drytürk, aynı zamanda Isparta kuru temizleme fiyatları açısından da sizi cezp edecek. Isparta’da kuru temizlemenin yeni adı: Drytürk Kuru Temizleme Isparta ütü evi. Siz de buyrun.

Siz de Drytürk Kuru Temizleme hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız hemen yukarıda fotoğrafların altında yer alan “BİLGİLER” butonunu tıklayabilirsiniz. İşletmeye dair yorum yapmak istiyorsanız öncelikle GİRİŞ yapınız. Şunlar da ilginizi çekebilir:

 Isparta Genel Özellikleri 

 Isparta’da Gezilecek Yerler 

 Davraz Kayak Merkezi