Kent Havası - Genel - Web Site

Kent Gezgini ve Kent Gurme

KENT SAKİNİ

Tüm Kent Havası kullanıcılarına genel olarak verdiğimiz isim. Kent Havası’na üye olup yazmaya başlayan herkes birer “Kent Sakini” kabul edilir.

KENT GEZGİNİ

Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve seyahat notları hakkında paylaşımlar yapmayı seven, bu özelliklerde sosyal medya hesabına sahip olup Kent Havası’nda da yazan kullanıcılarımıza verdiğimiz isim. Kent Gezgini olduğunuz takdirde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerlerle ilgili paylaşımlar yapabiliyorsunuz.

Avantajları: Kent Havası hesabınıza sitemizin mavi tik özelliğini tanımlıyoruz, diğer Kent Sakinleri aynı başlık altında art arda paylaşım yapamadığı halde Kent Gezgini kullanıcılarımız aynı başlık altında art arda sınırsız paylaşım yapabiliyor. İkincisi Kent Gezgini kullanıcılarımız Kent Havası’ndaki paylaşımlarına sosyal medya hesaplarının linkini ekleyerek yazılarını okuyan kişileri kendi sosyal medya hesaplarına da yönlendirebiliyorlar. Ayrıca Kent Gezgini kullanıcılarımızın sosyal medya hesaplarını desteklemek amacıyla zaman zaman sitemizdeki paylaşımlarını kendi sosyal medya hesaplarımızda yayınlayarak gezginlerimize destek olmaya çalışıyoruz.

 Örnek Kent Gezgini 1 

 Örnek Kent Gezgini 2 

 Örnek Kent Gezgini 3 

KENT GURME

Yemeyi, yeni mekanlar keşfetmeyi ve bu mekanlar hakkındaki notlarını ve yorumlarını paylaşmayı seven, bu özelliklerde sosyal medya hesabına sahip olup Kent Havası’nda da yazan kullanıcılarımızı tanımlama şeklimiz. Yine aynı şekilde Kent Gurme olmanız durumunda dilediğiniz zaman, dilediğiniz mekanlar ve yiyecekler hakkında paylaşımlar yapabiliyorsunuz.

Avantajları da Kent Gezgini kullanıcılarımız ile aynı.

 Örnek Kent Gurme 1 

 Örnek Kent Gurme 2 

 Örnek Kent Gurme 3 

Eğer siz de yeni insanlar tanımak, kentinizin rehberine gezilecek yerler veya mekan önerileri hakkında paylaşımlar yapmak, KENT GEZGİNİ ya da KENT GURME olmak istiyorsanız hemen aramıza katılın. Tüm sorularınız için bize  iletişim  sekmesinden ulaşabilirsiniz.