Kent Havası - Genel - Web Site

denebunu.com

denebunu.com hakkında deneyimlerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

Güzel bir web site. Linki şu:  denebunu.com 

Kullanım mantığı oldukça basit ve size denemeniz için ücretsiz olarak ürün kutuları gönderiyorlar. İş birliği yaptıkları firmaların ürünlerini size ücretsiz olarak denetip ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazmanızı istiyorlar.

Sistemde toplam 2 tür kutu gönderiliyor:

1- Denebunu Ücretsiz Kutular

2. Denebunu Exclusive Kutular

Sistem şöyle işliyor: Siteye kayıt olurken profil bilgilerinizi ve alışkanlıklarınızı giriyorsunuz.  Denebunu 'nun anlaşmalı olduğu markalardan o ay için en uygun profiller arasındaysan sana ücretsiz kutulardan gönderiliyor. Profilini % 100 doldurduğun takdirde kutu alma ihtimalin artıyor. Üstelik profili doldurmak 5-10 dakikadan fazla zamanınızı almıyor. Her ay denebunu kutucuğu için başvuru yapabiliyorsunuz ve tamamen ücretsiz.

Exclusive kutular ise ücretli ve stoklarla sınırlı. Daha ziyade lüks kozmetik markaların ürünleri sunuluyor fakat ben hiç talepte bulunmadım. Bunlar da yine ürünlerin profilinize uygunluğuna göre sunuluyor.

Oturduğunuz yerde profil doldurarak birkaç markanın ürünlerini ücretsiz olarak denemek çok güzel bir duygu olsa gerek. Bu ay yeni üye olmuş olsam da en kısa zamanda bana da kutu göndereceklerine inanıyorum. Hadi bakalım :)