Kent Havası - Genel - Etkinlik

Hobihanem - Kent Havası Ortak Yarışma Duyurusu

Korona Günlerinde Can Sıkıntınızı Gidermeye Yardımcı Olacak, Toplamda 500 TL Ödüllü Yarışma ve Çekiliş

YARIŞMA ÖDÜLLERİ

Birinciye 250 TL (Sitemizde en çok paylaşım yapan)

İkinciye 150 TL (Sitemizde en çok paylaşım yapan ikinci kişi)

Bir Kişiye 100 TL (Yarışmamıza katılanlar arasından çekilişle belirlenecek bir kişi)

YARIŞMA ve ÇEKİLİŞ KURALLARI

1. Yarışma 1-10 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

2. Belirtilen tarihler arasında kenthavasi.net’te en çok paylaşım yapan 2 kişiye birincilik ve ikincilik ödülleri olan 250 TL ve 150 TL verilecektir.

3. Belirtilen tarihler arasında kenthavasi.net’te paylaşım yapan tüm kullanıcılar çekiliş ödülü olan 100 TL için çekiliş hakkı kazanacaktır. Her paylaşım, çekiliş için +1 hak sağlayacaktır. Bu yüzden paylaşım sayısı ne kadar fazla olursa çekilişi kazanma ihtimali de o kadar artacaktır. Çekilişe birinci ve ikinci olan kullanıcılar dahil edilmeyecektir.

4. Kent Havası’nda şehirler, ilçeler, köyler ve mekanlar hakkında paylaşım yapılabilir. Yarışmaya katılım için yapılan paylaşımlardan en az bir tanesi herhangi bir şehirde bulunan herhangi bir pet shop ile ilgili olmalıdır.

5. Her bir paylaşım en az 100 kelime içermelidir.

6. Paylaşımlar özgün olmalıdır. Kopyala yapıştır şeklinde yapılan, başka yerlerden alınan içerikler kabul edilmeyecektir.

7. Paylaşımlarda yazım kurallarına mümkün olduğunca uyulmalıdır.

8. Belirtilen tarihler arasında her gün sosyal medya hesaplarımızdan o gün içinde en çok paylaşım yapan 5 kişi duyurulacaktır.

9. Kazananlar 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü ilan edilecektir.

10. 1-10 Mayıs tarihleri arasında Kent Havası'nda özgün paylaşım yapan tüm kullanıcılar yarışmaya katılmış sayılacaktır.

11. Detayları  Hobihanem Youtube Kanalı ndan öğrenebilirsiniz.

12. Kent Havası, gerekli gördüğü durumlarda Yarışma ve Çekiliş Kuralları'nda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

====  GÜNCELLEME  ====

Hobihanem – Kent Havası ortak yarışma ve çekilişinin ilk günü sonunda katılımın oldukça yüksek olduğu görülmüştür. Ancak yapılan paylaşımlar incelendiğinde 5. maddede belirtilen “Her bir paylaşımın en az 100 kelime olması şartını.” en özenerek yazılmış paylaşımlarda dahi birkaç kelime eksikle katılımcıların sağlayamadıkları tespit edildiğinden emeklerin boşa gitmemesi adına Hobihanem – Kent Havası ortak kararıyla yarışma şartlarında birkaç yeni düzenleme yapılmıştır: Buna göre:

a. Paylaşım alt sınırı 50 kelime olarak güncellenmiştir.

b. Paylaşım sayısı hesaplanma şekli şöyle olacaktır: Kullanıcının yazdığı tüm yazılardaki kelimeler toplanacak, her 100 kelime 1 paylaşım olarak kabul edilecektir. Örneğin 50, 80 ve 70 kelimelik 3 paylaşım yapan kullanıcı toplamda 200 kelime yazmış olacağından dolayı 2 paylaşım yapmış kabul edilecektir.

c. 50 kelimenin altında yapılan paylaşımlar toplama dahil edilmeyecektir. Örneğin 160 ve 40 kelimelik 2 paylaşım yapıldığında toplam kelime her ne kadar 200 olsa da paylaşımlardan birisi 50 kelimenin altında olduğundan toplamda 1 paylaşım yapılmış kabul edilecektir.

 Kent Havası'nda Ne Tür Paylaşımlar Yapabilirim Diyorsanız Tıklayın 

Son Güncelleme: 2 Mayıs 2020 Cumartesi Saat 13:43