İzmir - Urla - KENTİN HAVASI

İstifçi-Fine-Art Antikacı & Kafe

Urla İstifçi Fine Art hakkında yorumlarınız

Zafer Cd. no 64, 35430 Urla/İzmir

- 0 543 443 26 46 -

İstifçi Fine Art Restoran Kafe farklı ve ilginç tasarıma sahip bir mekana gitmek isteyenler için tavsiye edilebilecek bir yer. Covid-19 koronavirüs salgını tehdit olmaktan çıktıktan sonra ziyaret edebileceğiniz, hoş bir mekan. Sessiz, sakin ve kafa dinlemek için uygun bir ortam yaratılmış. Otantik dekoru ve loş ışıklarıyla sizi bambaşka bir dünyaya alıp götürüyor.

Antika eşyaların dolu olduğu, etkileyici ışık huzmeleri arasından geçtikten sonra arka tarafta bulunan minik bahçe kısmına geçiyorsunuz İstifçi Fine Art Restoran Kafe’de. Mekan ve alan olarak çok büyük olmasa da özellikle yaz akşamlarında ya da pazar sabahlarında vakit geçirilebilecek hoş bir yer diye düşünüyorum. Canlı müzik, şarap ve lezzetli meze deneyimleriniz için tecrübe edebilirsiniz.

İzmir’e gezmeye gelip de Urla taraflarında sevdiklerinizle oturup anın tadını çıkarabileceğiniz hoş bir mekan arıyorsanız İstifçi Fine Art Restoran Kafe sizin için uygun bir yer olabilir. Müzik,  İzmir  ve güzel bir mekan benim ruhumu dinlendirmeye yetiyor şahsen.

Urla sanat Sokağında Taştan güzel bir Rum evi olan keşfedilmeyi bekleyen bizi gizli bahçesiyle etkileyen İstifçi-fine-art Güzel bir kahvaltıyla güne başlamak için mükemmel bir yer