Ankara - Yenimahalle - Kafe ve Bar

Starbucks YDA Park Avenue

Hepimizin starbucks ile yolu kesişmiştir illa ki. Günümüzün en popüler kahve mekanlarının basında hatta zirvesinde geliyor kesinlikle. Bende su anda house bled filtre kahvemi yudumlarken koronali günlerde gitmeyi özlediğimiz yerlerin basında geliyor starbucks. Ben şimdiye kadar açılıpta is yapmayan bir şubesini görmedim. En ücra iş yapmaz dediğin yerde bile adamlar iş yapmayı başarıyor. Bunun sebebi de lezzetteki standartlık kalite olarak geliyor aklıma.

Gelelim Yda park avanue de bulunan starbucks şubesine. Evinizin dibinde böyle bir yer varsa ve bir kahve tutkunuysanız bence oldukca şanslısınız. Bence starbucks un sabit bir kitlesi hitap ettiği bir topluluk var. Bir kahveye on beş yirmi lira verilir mi verilir kardeşim seviyorsam veririm. Siz vermeye bilirsiniz.

Yda daki bulunan şubesi Anadolu bulvarı üzerinde Yda park avanue nin altında bulunuyor. Ne zaman gitsem iceride doluluk var açıkçası. İnsanlar ya arkadaşlarıyla sohbet edip kahvesini içiyor ya açmış kitabını kitabını okuyor ya ödevini falan yapıyor ya da açmış laptopunu işiyle ilgileniyor. Lezzet aynı kalite hep aynı. Burada değil nerede olursa olsun starbucks candır can.