Adıyaman - Merkez - Kafe ve Bar

Suzan Hoca'nın Ders Kafesi

Adıyaman Kitap Kafe

Hoca Ömer Camii Yanı, Eski PTT Bitişiği

- +90 536 364 96 32 -

SUZAN HOCA’NIN DERS KAFESİ – Adıyaman Kitap Kafe

Dünyanın en zor mesleğidir “öğrencilik”. Gün boyunca okulda olduğun yetmezmiş gibi bir de okul sonrasında ödevler, projeler, sınav çalışmaları derken tüm dünyanın yükünün omuzlarında olduğunu hissedersin. Bazen o kadar zorlanırsın ki, bu yükü biraz olsun hafifletmek, daha doğrusu yükün omuzlarında olduğunu unutmak için farklı ortamlar ararsın. Ne de olsa “Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.” demiş atalarımız. İşte ders çalışmanın sıkıcılığından, hayatın monotonluğundan bir nebze olsun uzaklaşmak isteyen  Adıyaman lı öğrenciler için müthiş bir seçenek var: Suzan Hoca’nın Ders Kafesi. Adıyaman cafe işletmeleri arasından çalışmayı seven öğrencilerin takılmayı sevdiği yer. Üstelik en iyi Adıyaman kütüphane alternatifi. Özellikle, sürekli aynı yerde ders çalışmak zorunda kalanlar veya evde kendisine uygun, gerçek bir çalışma ortamı yaratamayanlar için tam bir bulunmaz nimet! Hatta ders çalışma yerleri içinde en güzeli!

Öncelikle Hoca Ömer Camisi’nin hemen yanında, eski PTT bitişiğinde yer alan Suzan Hoca’nın Ders Kafesi merkezi konumda yer aldığı için hiçbir ulaşım sorunu bulunmuyor. ders çalışma yerleri arasında en uygunu. Üstelik bulunduğu nokta itibarıyla sessiz bir sokakta kaldığından dolayı herhangi bir gürültüden rahatsız olmadan saatlerce ders çalışabilmek mümkün. 3 katlı binadan oluşan Adıyaman kitap kafe bünyesinde şu bölümler mevcut:

- Toplu çalışma alanları

- Kişiye özel çalışma masası bölümü

- Dinlenme salonu

- Adıyaman Cafe - Kafeterya

- WC ve lavabolar

Üçüncü katta bulunan kafeterya her kesime açık. Sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerin sunumu yapılmakta. Birinci ve ikinci katlarda ise sadece ders çalışmak veya kitap okumak isteyenler için ayrılmış alanlar mevcut. İster tek başına çalışma planın olsun, ister arkadaşlarınla takım şeklinde çalış, kendine en uygun bölüme geçerek konsantre bir şekilde derslerin üstesinden gelebilirsin. Adıyaman kütüphane arayanlar için doğru tercih. Hemen kitaplarını al ve yola çık.

Her seviyeden öğrenci için gerekli çalışma ortamından yararlanmanın dışında Suzan Hoca’nın Ders Kafesi’nde muhteşem bir şekilde dizayn edilmiş kafetarya bulunuyor.. Üzerinde zorlandığın konu veya sorular olması halinde Adıyaman kitap kafe içinde üçüncü katta bulunan kafeterya bölümüne inip bir süre kafanı dağıtabilirsin. Aynı yerde ders çalışmak seni yorduysa, evdeyken üzerinde çalıştığın konulara odaklanamıyorsan bulunduğun ortamdan çık ve Suzan Hoca’ya doğru yola koyul.

- Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi sınavları

- AYT ve TYT sınavlarına girecekler

- Üniversite öğrencileri

- Yabancı Dil Sınavı’na çalışanlar

- KPSS’ye hazırlananlar

ve sadece kitap okumaya gelenlerin toplandığı, ders çalışmak adına adeta şehrin merkezinde pozitif bir sinerjinin oluştuğu kafeye sen de davetlisin! Adıyaman cafe opsiyonlarından en çalışkanların tercihi.

Tüm bunlarla birlikte olur da Suzan Hoca’nın Ders Kafesinde ders çalışırken miden kazınacak olursa kafeterya bölümüne giderek hafif yiyecek ve içeceklerden bir şeyler atıştırıp kendini toparlayabilirsin. Günlük kullanıcı ve aylık abonelik gibi seçenekleri olan kafede ayrıca sınırsız bir şekilde kullanabileceğin Wi-Fi internet hizmeti de veriliyor. Diğer taraftan her gün düzenli olarak temizliği yapılan Adıyaman kitap kafe kapsamındaki tuvalet ve lavabolar tamamen hijyenik tutuluyor. Suzan Hoca tarafından her türlü detayın düşünüldüğü mekanda ayrıca müzik öğretmenleri ve öğrencilerinin oluşturduğu gruplarla çeşitli şarkı ve türkü etkinlikleri de yapılarak ders stresinden bir nebze uzaklaşmanıza yardımcı olunuyor. Adıyaman cafe seçeneklerinden başka hiçbir yerde bulamayacağın bu hizmetleri almak için sınırlı kontenjanı olan kafeyi hemen arayarak rezervasyon yaptırmanı tavsiye ediyoruz.

Ders çalışma yerleri soranlara şunu söylemeliyiz: Şehirde öğrencilerin ders çalışma alışkanlıklarına yeni bir soluk getiren Suzan Hoca’nın Ders Kafesi sahip olduğu

- Sessiz ve sakin çalışma ortamı

- Bireysel ve grup halinde kullanıma uygun masa tasarımları

- Mideni yatıştırmaya yardımcı olacak Adıyaman Cafe bölümü

- Düzenli olarak temizlenen lavaboları

- Sınırsız internet kullanımı

- Adıyaman kütüphane konsepti

gibi özellikleriyle başarıya giden yolda tüm misafirlerine destek oluyor. Azim, kararlılık ve bitmeyen bir motivasyonla her yaştan öğrencinin toplandığı, karşılıklı etkileşim ve zinde tutan ortamıyla Adıyaman kitap kafe yeni müdavimlerini bekliyor. Eğer sen de ev sıcaklığında bir mekan olsun ama evdeki rehavet de olmasın diyorsan doğru adres hemen yukarıda yazıyor. Unutma ki “Bin millik yola bir adımla başlanır.” Hedefine giden yolda en büyük destekçin, burada!

İşletmeyle ilgili daha detaylı bilgi almak için mekan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz. Yukarıda yer alan “BİLGİLER” butonuna tıklayarak işletmenin sosyal medya hesaplarına ve diğer iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. Şehrin bu en güzide ders çalışma yeri hakkında yorum bırakmak istiyorsanız lütfen  GİRİŞ YAP ’a tıklayınız ve kayıt olunuz.
WhatsApp  +90 536 364 96 32 
İnstagram  @derskafem 
Kısa Tanıtım Videosu  Youtube - İşimin Uzmanıyım Kanalı 
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
PAZARTESİ 08.00 - 20.00
SALI 08.00 - 20.00
ÇARŞAMBA 08.00 - 20.00
PERŞEMBE 08.00 - 20.00
CUMA 08.00 - 20.00
CUMARTESİ 08.00 - 20.00
PAZAR 08.00 - 20.00