Sakarya - Sakarya - Kent Olay

Vali Nayir İdlib Gazisini Evinde Ziyaret Etti

Vali Nayir İdlib Gazisini Evinde Ziyaret Etti

Vali Nayir İdlib Gazisini Evinde Ziyaret Etti

Sakarya Valisi  Ahmet Hamdi Nayir, eşi Hanımefendi Münevver Nayir ile birlikte Suriye'nin İdlib bölgesinde hava saldırısı sonucu yaralanarak tedavi altına alınan ve önceki gün Karasu’daki baba ocağına dönen Gazi Uzman Çavuş Yusuf Levent Kara’yı ziyaret etti.

“Baba Ocağına Döndü”

27 Şubat'ta Suriye'nin İdlib kentindeki hain hava saldırısında yaralanıp Hatay ve Ankara GATA’da tedavi gördükten sonra önceki gün baba ocağına dönen Gazi Yusuf Levent Kara, ziyaretleri ve verdikleri moral için Sayın Valimiz başta olmak üzere herkese teşekkür ettiğini ifade etti. Suriye'de Rasulayn bölgesinde Barış Pınarı Harekâtında da görev yaptığını belirten ve doktorların vereceği karara göre yol haritasını belirleyeceğini ifade eden Gazi Levent Kara, harekâtta Şehit olan arkadaşlarının acısını da yüreğinde hissettiğini belirtti.

“Gazimizi İyi Gördük”

Karasu Kaymakamı Aziz Mercan ve eşi Suna Atalay Mercan’ın da eşlik ettiği ziyarette Gazimize ve ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Hamdolsun Gazimiz Levent kardeşimizi iyi gördük. Daha önce de kendisinin durumuna ilişkin hem ailesinden hem de yetkililerden bilgiler alıyorduk, her anından haberdar oluyorduk, bugün de yüz yüze görüşmek istedik. Sakarya Valisi  Ahmet Hamdi Nayir, eşi Hanımefendi Münevver Nayir ile birlikte