Sakarya - Sakarya - Kent Olay

Sakarya Büyükşehir Ev Ev Maske Dağıtacak

Salgın destek paketleri vatandaşlara ulaşıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Her Eve Maske’ sloganıyla başlatılan kampanyada dağıtım çalışmaları Yenikent bölgesinde devam etti. Salgın destek paketlerini vatandaşlara bizzat teslim eden Başkan Yüce, “450 bin haneye maske ulaştırmak için çıktığımız bu yolda çalışmalarımızı düzenli ve programlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın bu hususta müsterih olmalarını rica ediyoruz. Tüm vatandaşlarımıza mümkün olduğunca hızlı bir şekilde maske ulaştırmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Her Eve Maske’ sloganıyla başlatılan kampanyada dağıtım çalışmaları devam ediyor Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Her Eve Maske’ sloganıyla başlatılan kampanya 
200 kişilik ekip yola çıktı

Her eve maske Sakarya Büyük şehir’den

Koronavirüsle mücadele kapsamında hazırlanan çantalarla şehrin tamamına maske ulaştıracaklarını açıklayan Başkan Ekrem Yüce, “Hammaddeyi temin ettik, makinalarımızı kurduk ve üretime başladık. Bugün de 200 ekip arkadaşımız ile birlikte ev ev maske dağıtımına başlıyoruz. Şehrimizin tamamında tüm hanelere maske ulaştıracağız. Sağlıklı günler Sakarya” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce, koronavirüsle mücadele kapsamında hazırlanan çantalarla şehrin tamamına maske ulaştıracaklarını açıkladı. Büyükşehir ve SASKİ bürokratlarının hazır bulunduğu basın toplantısında Başkan Ekrem Yüce’nin yaptığı açıklamaların ardından oluşturulan 200 kişilik ekip, planlanan program dahilinde dağıtıma başladı. Koronavirüs ile mücadeleyi tüm kararlılıklarıyla devam ettirdiklerine değinen Başkan Yüce, tüm şehre maske dağıtımını en hızlı şekilde gerçekleştireceklerini ve tüm hemşerilerine ulaştıracaklarını dile getirdi.

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi.

 200 kişilik ekip yola çıktı