Sakarya - Sakarya - Kent Olay

Hokeyde İlk Gün Müsabakaları Tamamlandı

Sakarya Hokey'de ilk gün müsabakaları tamamlandı.

Hokeyde İlk Gün Müsabakaları Tamamlandı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün imkan ve kabiliyetleriyle İlimizde ilk kez düzenlenen Salon Hokey Turnuvası, Akyazı Atatürk Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar ve açılış seremonisi ile başladı. Toplamda 40 sporcunun katılımıyla düzenlenen ve 2 gün sürecek olan Salon Hokeyi Turnuvasında ilk gün müsabakaları nefesleri kesti.

Turnuvanın açılış seremonisinde şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Akyazı Kaymakamı Yakup Güney , Sakarya Amatör Spor Kulüp Federasyonu Başkanı (SASKF) Yaşar Zımba , Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Altun kısa bir konuşma yaparak tüm takımlara başarılar diledi. Turnuvanın Açılış vuruşunu Kaymakam Yakup Güney ve SASKF Başkanı Yaşar Zımba birlikte yaptılar. Açılışta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürleri ve kurum Personeli ve Akyazı Protokolü ve sporseverler yer aldı.

İlk gün müsabakaları sonucunda Boybeyi Spor Kulübü, Dolunay Spor Kulübü’nü 3-2 ve Eğitimspor’u 8-3 yendi. Alaağaçspor ile 5-5 berabere kalan Eğitimspor ikinci maçında ise Dolunayspor’a 4-2 yenildi.

Hokey İl Temsilcisi Recep Kodalak, turnuvanın Sakarya'da düzenlenmesinden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'a, Akyazı Kaymakamlığı ve federasyon yöneticilerine teşekkür etti.

Sakarya Erkekler Özel Salon

Hokey Turnuvası Müsabaka Programı

Akyazı Atatürk Spor Salonu

10 Mart 2020 Salı

Saat 13:30 Dolunay Spor Kulübü-Eğitim Spor Kulübü

Saat 14:30 Boybeyi Spor Kulübü-Alaağaç Spor Kulübü

Saat 15:30 Ödül Töreni

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü