Sakarya - Sakarya - Kent Olay

BELPAŞ Tesislerinde Paket Servis Uygulaması Başladı

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ, Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların evde kalması adına paket servis uygulamasını hayata geçirdi.

BELPAŞ tesislerinde paket servis uygulaması başladı

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ, dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların evde kalması adına paket servis uygulamasını hayata geçirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların evden çıkmaması için paket servis uygulamasını başlattı. BELPAŞ’tan yapılan açıklamada, “İçişleri Bakanlığımızın yayınladığı ek genelge doğrultusunda ikinci bilgilendirmeye kadar Restoran hizmeti veren işletmelerimiz koronavirüs salgını için alınan tedbirler kapsamında sadece paket servis hizmeti verecektir.  Detaylı bilgi ve mönülere ilişkin bilgiye tesislerimizin iletişim numaraları üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz lezzetleri sipariş verebilirsiniz. Tüm hemşehrilerimizi devletimizin evde kal çağrısına hassasiyetle uymaya davet ediyor, süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmamızın ardından tesislerimizde yine sizlerle buluşmayı ümit ediyoruz” denildi.

Paket servis hizmeti verecek olan BELPAŞ işletmeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi ve sipariş vermek için;

Kent Park - 0264 273 1981

Orman Park - 0264 291 0878

Yenikent Park - 0264 250 1010

Maltepe Park - 0264 291 5069

Bahçem Park - 0537 295 6417

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ,