Malatya - Yeşilyurt - Kuaför (Erkek)

UFUK KARAOĞLU ERKEK KUAFÖRÜ

Yakınkent erkekleri saç bakımlarını Erkek Kuaförü Ufuk Karaoğlu'na emanet ediyor. Siz de buyrun!

Yakınca Mahallesi Osmangazi Caddesi Alaska Sitesi Altı

- +90 505 134 62 33 -

UFUK KARAOĞLU ERKEK KUAFÖRÜ

Saçına ve saç bakımına önem veren  Malatya  sakinleri için Yakınkent berber arayışlarına uygun yepyeni bir soluk geldi. Ufuk Karaoğlu Erkek Kuaförü ile her zaman sahip olmak istediğiniz saç stiline sahip olacak, arkadaşlarınıza ve diğer çevrenize kaliteli imajınız sayesinde bambaşka bir görüntü sunacaksınız. Yılların deneyimine sahip Ufuk Usta ile Yakınkent erkek kuaförü ihtiyacınız her türlü saç kesim ve bakım işlemi ile hizmetinize girmiş bulunuyor. Yakınca berber soran dostlarınıza hiç düşünmeden tavsiye edebileceğiniz bu mekan ile aklınızda tasarladığınız saç tarzı gerçeğe dönüşüyor. Eğer siz de Yakınca erkek kuaförü ile tanışmak ve değerli saçlarınızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız hemen yukarıdaki numarayı arayarak bir randevu alabilirsiniz.

Üstelik işletmede sunulan hizmet sadece saç kesimi ile sınırlı da değil. Yakınkent Erkek Kuaförü Ufuk Karaoğlu ve personeli tarafından siz kıymetli misafirlere sunulan bazı hizmetler şöyle:

- Saç kesimi

- Saç bakımı

- Sakal kesimi

- Sakal bakımı

- Perma

- Keratin uygulama

- Malatya damat tıraşı

- Cilt bakımı

- Saç boyama

- Sakal boyama

- Çocuk tıraşı

Yedi yıllık çıraklık ve kalfalık tecrübesi yanında üç yıllık ustalık tecrübesi ile Ufuk Karaoğlu Yakınca Erkek Kuaförü ve özverili çalışanları yeni mekanında bölge halkına hizmet vermeye başladı. Siz de tüm saç ve sakal uygulamalarınız için işletmeyi ziyaret ederek kendileriyle tanışabilir, aynada kendinizi görmek istediğiniz saç ve sakal stiline sahip olabilirsiniz. Yakınca berber ihtiyaçlarınızda bundan sonraki adresiniz, mahallenin profesyonel işletmesi Yakınkent berber Ufuk Karaoğlu olsun. Yakınca berber araştırmalarınızda hayalini kurduğunuz stil ve şıklık burada sizi bekliyor!

Bir erkeği öne çıkaran en önemli özelliklerinden birisi de saç ve sakal bakımı konusunda gösterdiği özen ve itinadır. Yakınca berber ihtiyaçlarınızda sizi görünmek istediğiniz tarza kavuşturacak olan Ufuk Karaoğlu ve personelinden asla şüpheniz olmasın. Güler yüzlü bir karşılama ile başlayacağınız ziyarette bir yandan samimi muhabbetin en koyusunu yaparken diğer taraftan da aradığınız sıcak ortamı bulduğunuzu fark edeceksiniz. Yakınkent Erkek Kuaförü Ufuk Usta ve personeli ile bir kez tanıştıktan sonra başka bir yerde tıraş olma gereği hissetmeyeceksiniz. Yakınkent berber deyince aklınıza ilk gelen işletme size umduğunuz hizmeti kaliteli ve eksiksiz bir biçimde sunacaktır. Arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza tavsiye edebileceğiniz bölgenin en kaliteli mekanı Ufuk Karaoğlu Yakınca Erkek Kuaförü sizleri bekliyor.

Yakınkent berber arayanlar için mekanı bulmak ise çok basit:

- Malatya Adıyaman yolundan sağa girin

- A101 Market’i geçtikten sonra ilk sola dönün

- Hemen 150 metre ilerde göreceğiniz Akargil İnşaat Alaska Konutları’nın altında

Eğer Ufuk Karaoğlu Yakınkent Erkek Kuaförü’ne Beylerderesi bölgesinden geliyorsanız:

- Cezaevini solunuza alarak Adıyaman yoluna devam edin

- İlerideki kavşakta Testi heykelinin bulunduğu noktadan sağda dönün

- İleride 100 metre sonra göreceğiniz Beykoz Sitesi’nin hemen yanında

- Yiğitvar Nissan Bayi işletmesinin hemen arkasında kaldığını göreceksiniz.

Yakınca berber soran tüm dostlarınıza bu şekilde yol tarifi yapabilir, gerekirse konumu mesaj olarak WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz. Yakınca Erkek Kuaförü arayanlar için doğru durak burası.

Sadece kadınların değil erkeklerin de saç bakımına önem verdiği günümüzde Yakınkent berber Ufuk Karaoğlu ile sahip olmak istediğiniz saç ve sakal tarzına kavuşacaksınız. Bunun için yılların tecrübesine sahip ustamıza sadece olmasını istediğiniz tıraş şeklini tarif etmeniz yeterli. Yakınca erkek kuaförü arayan değerli ziyaretçilerimiz için mekanda sunulan hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkün:

- Saç ve sakal kesimi

- Saç ve sakal bakımı

- Yüz maskesi

- Saç yıkama

- Saç fön uygulaması

- Malatya Damat tıraşı

- Perma

- Cilt bakımı

- Çocuk tıraşı

Yakınkent erkek kuaförü bulmak isteyen ve herhangi bir şekilde saç ve sakal kesimi hususlarında bilgi almak isteyenler mekana davetlidir. Siz de Yakınca berber arıyorum ve nereye gitmeliyim diye soruyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Hemen arayın ve randevunuzu alın: 0 505 134 62 33

Web sitemize ücretsiz üye olarak mekan hakkında yorum yapabilirsiniz. Mekanın konumunu görmek veya detaylı bilgilere ulaşmak için fotoğrafın altında bulunan “BİLGİLER” butonuna tıklayabilirsiniz. Şunlar da ilginizi çekebilir:

 Adıyaman Çiğköftecisi Halil Usta 

 Gemesay Gayrimenkul 

 Demode Kahvaltı Salonu 

 Güngör Sahra Gıda Market 
Konum (Adres)  Ufuk Karaoğlu Erkek Kuaförü 
WhatsApp  05051346233 
İnstagram  @ufukkaraoglu2323 
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
PAZARTESİ 08.00 - 21.00
SALI KAPALI
ÇARŞAMBA 08.00 - 21.00
PERŞEMBE 08.00 - 21.00
CUMA 08.00 - 21.00
CUMARTESİ 08.00 - 21.00
PAZAR 08.00 - 21.00
LÜTFEN GELMEDEN ÖNCE TELEFONLA ARAYARAK RANDEVU ALINIZ.