Konya - Selçuklu - Danışmanlık ve Organizasyon

EUROPA Danışmanlık

Bugüne kadar 150'yi aşkın proje ile 30 milyon TL'yi aşan hibeyi müşterilerimize kazandırdık. Kullandığımız modelle proje başvurularımızın %90'nı hibe desteği almıştır. Amacımız; DOĞRU Teşhis, DOĞRU Tanı, DOĞRU Tedavi. INOVATIF iş Modelimiz ile sizi de MUTLU EUROPA Danışmanlık Müşterileri arasında görmek isteriz.

Hazım Uluşahin İş Merkezi B-Blok Asma Kat No: 57 Selçuklu / Konya

+90 332 235 90 11 - +90 332 235 90 44 -

EUROPA Danışmanlık Hakkında

2010 yılında Dr.Murat Gümüş tarafından danışmanlık, eğitim ve proje pazarına artı değer katmak ve KOBİ’lerin, Kamu Kurumlarının, Girişimcilerinin, Kişisel ve Kurumsal olarak işini geliştirmek isteyenlerin ve her sektördeki paydaşlarımızın ihtiyaçlarını en geniş hizmet yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; Danışmanlık ve eğitim kavramını bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık.

Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Çözüm ortaklarımız, paydaşlarımız ve en önemlisi müşterilerimiz ile birlikte sürdürülebilir bir gelişme ve kalkınma için uğraşıyoruz. Bugün danışmanlık sektörünün lideri değiliz ama amacımız bu sektörde sadece lider olmak değil en önemlisi fark yaratmaktır. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile danışmanlık sektöründe takip eden değil, takip edilen bir firma olmayı hedefliyoruz.Elde edeceğimiz gelir modelleri ve edinimlerle sadece firmamızı değil, danışmanlık pazarını da büyütmek istiyoruz. Böylelikle Dünya’da bir çok ülkede saygın bir yeri olan, insanlara ve işletmelere çok büyük artı değer katan danışmanlık kavramını Türkiye’de doğru konumlandırmak istiyoruz.Hedeflerimize ulaşmak için birlikte yol almak dileğiyle...

 İnternet sitemiz 

 Instagram hesabımız