Kent Havası - Genel - Blog

Crystalpro Aqua Clear

İftar öncesi herkese merhaba arkadaşlar. İftar öncesi sıcak pidemizi almaya gitmeden önce yani iftar öncesi son ele alacağım yazıyı sizler için paylaşacağım. Yakınlarımızda harika bir fırın var ve harika pideleri mevcut. Çıralı fırın. Daha önceki yazılarımda anlatmıştım sizlere. Çok ama çok yorucu bir gün geçirdim bugün. Bir sürü şey yaptım. İftardan sonra umarım mis gibi kahvemş yudumlar ankaramın havasını içime çekerken siz kent havası kullanıcılarına da güzel içerikler sunmaya devam etme mecali bulabilirim kendimde. Öncelikle sayfanın bu kısmı blog kısmı olduğundan böyle rahat rahat yazmak daha çok hoşuma gitti açıkçası. Neyse ufak bir giriş hal hatır sorma işleminden sonra sizlere akvaryumda kullandığım ürünleri iftardan önce son hız anlatmaya devam ediyorum.

Gelelim ürüne. Yine harika bir yerli malı yurdun malı olan ürünümüzün markası Crystalpro Aquatics. Youtube da çok sevdiğim ve kaliteli içerikler sunan Guraba Aquatics ismine benziyor açıkcası. Buradan da kent havası kanalı vasıtasıyla Guraba Aquatics kanalına selam olsun. Önce markadan bahsedeyim sonra tanıtacağım ürününden. Crystalpro Aquatics bir Türk markası ve üretimlerini ege bölgemizin güzel illerinden biri olan Manisa ilimizde gerçekleştiriyorlar. Ben bu markanın yani Crystalpro Aquatics’in bir çok ürününü kullanıyorum tıpkı reeflowers’ta olduğu gibi. Çok ama çok geniş bir ürün yelpazesine sahip marka. Daha önce görmemiş bilmeyen arkadaşlar olabilir o yüzden detaylı anlatma gereği duydum açıkçası. Nudo Konsept Akvaryumda bu marka için büyük bir alan bile mevcut düşünün artık. En son kurduğum iki yüz yirmi litrelik akvaryumda da bu markanın yani Crystalpro Aquatics’in siyah mat kumunu kullandım. Kumun görüntüsü gerçekten harika. Çakma hagen kum koyacağıma orijinal Türk malı Crystalpro Aquatics kum koyarım dedim. Ortalama olarak dört beş aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Daha önce yine Crystalpro Aquatics’in bitkiler için multi vitamins ürününü kullandım ve bitkilerimdeki güzel değimleri bizzat gözlemledim hala da bitkili tankımda kullanırım. Size şimdi Crystalpro Aquatics markasının dehşet hatta dehşet üstü bir ürününü tanıtacağım ve ürünle ilgili tecrübelerimi paylaşacağım.

Ürünün adı Crystalpro Aquatics Aqua Clear. Harika bir ürün ve kullandıktan sonra akvaryumunuzun keyfine doyamayacaksınız. Ürün içerik olarak aleminyum sülfat ve saf su içeriyor. Suyun bulanıklığının giderilmesinde suyun kristalize edilmesinde ve berraklaştırılmasında ve başı boş gezen mikro organizmaların bağlanmasında ve akvaryumunuzda yosun önlenmesinde ki eğer akvaryumunuz güneş görüyorsa istediğin katkıyı kat yine yosun olur- kullanılabiliyor. Nudo konsept akvaryuma gittiğinizde kapıdan girdiğinizde sol tarafınızda devasa üç tonluk bir akvaryum var hani. Balıklar bırakın suyu havada gidiyor gibi gözüküyor. Su o kadar berrak o kadar. Bende akvaryumlarımda severek kullanıyorum Crystalpro Aquatics’in Aqua Clear ürününü. Ürünü ilk kullanmak için akvaryumunuza koyduğunuzda böyle akvaryumda bir sis bulutu oluşuyor ve her yere dağılıyor. Birkaç saat bu durum hakim olsa da siz akvaryumu ertesi gün bir görün yok böyle bir berraklık. 125 ml lik ürünün iki bin beş yüz litreye yeterli bir ürün olduğunu görmek gerçekten ekonomik. Bir Türk markasının bu denli güzel, kaliteli bir ürün piyasaya sürmüş olması gerçekten gurur verici bir durum. Crystalpro Aquatics’in denemediğim ürünlerini de denemek istiyorum açıkçası. Bitkiler için makro ve mikro elementlerin bulunduğu, su düzenleyici su hazırlayıcı gibi ürünlerinin olduğunu görmüştüm. Onları da bir an önce alıp kullanmak ve deneyim sahibi istiyorum açıkçası.

Evet arkadaşlar yine bir ürün tanıtımı yazı dizimin daha sonuna gelmiş bulunmaktayım. Sağlıkla Kalın, Evde Kalın.