Ankara - Yenimahalle - Lokanta ve Restoran

Tostçu Ziver

Yorumlar üzerine pazar günü kahvaltı etmek için bu mekana geldik. İçeride 10-12 masa kadar var. Çok büyük bir mekan değildi ama masalardan 2 tanesi ancak boştu. Gelen kesim gördüğümüz kadarıyla eşiyle dostuyla kahvaltıya gelmiş insanlardı.

Gördüğümüz kadarıyla mekan temizdi. Zaten mutfak kısmı şeffaf bir alanda. Ne oluyor ne bitiyor çıplak gözle görebiliyorsunuz. Hijyen açısından zayıf diyenler olmuş. Tezgah, malzemelerin bulunduğu yerler, makineler temiz, çalışanlar giyimine kuşamına dikkat eder durumdaydı. Bizi rahatsız eden bir durumla karşılaşmadık.

Lezzet kısmına gelince... Sucuk, kaşar, kavurma, yumurta, domates, biber ve salçayı kombinledikleri birkaç çeşit tostları var. Ben herşeyden bol bol olan versiyonunu yedim. Eşim de sucuk-kaşar versiyonunu tercih etti. Sanayi tostçularında olduğu gibi malzemeleri önce ızgarada harmanlayarak pişiriyorlar, sonra ekmeğe salça sürüp arasına yerleştiriyorlar sonra da tosta basıyorlar. Ben çok beğendim. Gayet lezzetliydi.

Çalışanları oldukça ilgiliydi. Siparişimiz mekan dolu olmasına rağmen 10 dakika gibi bir sürede önümüze geldi. Dezavantajlı kısmı kredi kartı kabul etmiyorlar. Bu nedenle gideceğiniz zaman yanınızda nakit olduğuna dikkat edin. Afiyet olsun