Ankara - Çankaya - Kafe ve Bar

Beylerbeyi Cafe

Gelelim sıradaki uğrak mekanlarımızdan Beylerbeyi Kafe Nargileye.

Öncelikle balgatta Ceyhun atıf kansu caddesinde bulunan Zeugma kunefenin tam karşısında kalan mekan. Yolun akışında asagi dogru indiğinizde sağ tarafınızda kalacak. Dışarıdan başlayalım otoparkı mevcut valeye aracınızı teslim ediyorsunuz size bir kart veriyor eskiden ücretsizdi. Şimdi ücretli mi bir fikrim yok. Koronadan dolayı biraz uzak kaldık mekanlara. İceri girdiğinizde çok büyük bir alan sizi karşılıyor hem geniş hem ferah. İceride yüzden fazla masa vardır ama mekan ferah.

Mekanın açık ve kapalı ortamları birlikte ferah bir havası mevcut. İster oyun oynayacağınız, isterseniz muhabbet edebileceği hatta ayrıca arkadaşlarla lig maçlarını izleyebileceğinizi farklı ortamları bulunmakta. Bunların yani sıra ürünlerinde hijjen ve lezzet yerinde. Çalışan güler yüzlü ve nazik. Evde Nargile içmekten sıkılınca gittiğimiz mekanlar arasında Beylerbeyi. Kalabalık gidiyorsanız mutlaka semaverde çay falan söyleyin cunku bazen garsonlar biktirabiliyor. Çayınızın yarısını içmişsiniz hop bardakları alıyorlar falan.

Nargilesi genel olarak iyidir. 2 lüle olarak sunulur. Menüdeki içecek fiyatları performansa göre bir tık pahalı gelebilir. O yüzden semaverde çay candır. Bence gidilebilir bir mekan.