Yozgat - Merkez - Oto Tamir

66 OTO LASTİKÇİM

Her marka ve ebat oto lastik değişimi, jant değiştirme, ikinci el oto lastik, far temizleme, oto dezenfekte ve lastik oteli hizmeti verilir. Diğer hizmetler için bize ulaşınız.

Çemsan

- 0 541 629 34 46 -

 Yozgat ’ta yaşayan araç sahipleri için teker değiştirme, rot balans ayarı, ikinci el lastik gibi konularda başvurulabilecek muhteşem bir alternatif var: Tüm marka ve modellerdeki ticari araç ve binek araçlarda araç lastiği işlemleriniz için  66 Oto Lastikçim ’i güvenle tercih edebilirsiniz. Yozgat oto lastik değişimi ve ikinci el oto lastik ihtiyaçlarınız için ziyaret edebileceğiniz bu deneyimli mekanda, kaliteli ürünler ve güler yüzlü hizmet sizleri bekliyor. Yozgat lastik oteli deyince sizin de aklınıza mutlaka burası gelecek.

Yozgat Merkez’de faaliyetlerini sürdürmekte olan işletme, misafirlerinin araç tekeri ve aksesuarlarıyla ilgili tüm ihtiyaçlarına mümkün olduğunca hızlı cevap vererek memnuniyet odaklı çalışmalarına devam ediyor. Hizmeti verilmeye devam eden bazı ürün ve işlemler şu şekilde:

- Oto lastik değiştirme

- İkinci el lastik

-  Çelik jant 

- Akü

- Oto kılıf

- Lastik sökme takma

-  Far temizleme 

- Yozgat lastik oteli

- Rot-balans ayarı

- Ücretsiz oto dezenfekte hizmeti

Araç tekeri patlaması, lastik hava kaçırması, yaz lastiği değişimi, çelik jant taktırma, kış lastiği değiştirme, satılık ikinci el oto lastik ihtiyaçlarınız için bütçenize uygun fiyat avantajları ve süratli teslimat anlayışı ile Yozgat 66 Oto Lastikçi’m muhakkak ilk tercihiniz olsun.

Bir araç sahibi olarak dilediğiniz yere güvenle ve herhangi bir arıza yaşamadan gitmek istemek elbette en doğal hakkınız. Aracınızın asfaltla buluşma noktası olan lastikleriniz ise bu noktada hayati önem taşıyor. İşte bu yüzden hem mevsimine uygun oto lastik taktırma işlemleri, hem de Yozgat lastik tamir, bakım ve otel hizmetleri için kesinlikle profesyonel destek almanız yararlı olacaktır. Aradığınız uygun fiyat garantisi ve sağlam hizmet ise 66 Oto Lastikçim’de mevcut bulunmakta.

Her türlü oto araç lastiği ihtiyacınız için işletmeyi ziyaret edebileceğiniz gibi yukarıda kayıtlı telefon numarasını arayarak kolayca Yozgat Yol Yardımı hizmetinden faydalanabilirsiniz. 66 Oto Lastikçim’de her ebat lastik değişimi işlemi yapılmaktadır. Değişimi yapılan bazı lastik markaları ise şunlardır:

- Michelin

- Pirelli,

- Good Year

- Petlas

- Dunlop

- Hankook

- Falken

- Kormoron

- Kumho. Tüm marka ve modellerdeki her ebat lastik değiştirme ihtiyacınız için 66 Oto Lastikçim ile kolayca  iletişim  kurabilirsiniz. Ayrıca Yozgat lastik oteli arama konusundan sıkıldıysanız, hiç düşünmeden lastiklerinizi 66 Oto Lastikçim’e güvenle emanet edebilirsiniz.

Yozgat oto lastik fiyatları ve ikinci el oto lastik ürünlerinde aradığı uygun fiyatlı seçenekleri 66 Oto Lastikçim’de buluyor. Sizin ve sevdiklerinizin güvenli sürüş deneyimi yaşayabilmesi ve aracınızın sizi yarı yolda bırakmadan hedefinize rahatça götürebilmesi adına yapılacak Yozgat lastik tamiri ve bakımı taleplerinizi en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. İşletmede hizmeti verilen diğer işlemler ise şu şekilde:

- Yozgat kışlık lastik değişimi

- Yazlık lastik değişimi

- Çelik jant değiştirme

- Akü,

- Yozgat oto lastik rot balans

-  Otomobil kılıfı 

- Yozgat ikinci el lastik

- Oto dezenfekte

Aracınızın, hem sizin hem de aileniz için özel olduğunu bilen ve Yozgat oto lastik hizmetlerini bunun bilinciyle sürdüren Oto Lastikçim yılların tecrübesi ve profesyonel bakım ekibi sayesinde çoktan Yozgat şehrinin gözbebeği haline gelmiş durumda bulunuyor. Siz de dört mevsim araç lastiği değiştirme, far temizleme, oto lastik yol yardımı, Yozgat oto dezenfekte ve diğer ihtiyaçlarınız için yukarıdaki telefon numarası,  WhatsApp Hattı  ya da  İnstagram  seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı işlem özelliği, cebinize uygun lastik fiyatları ve müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı ile 66 Oto Lastikçim Yozgat sınırlarında 7/24 hizmetinizde!