Sakarya - Sakarya - Kent Olay

SUBÜ Yeni Açılan Bölümlere Akademisyen Alacak

SUBÜ YENİ AÇILAN BÖLÜMLERE AKADEMİSYEN ALACAK

 Uygulamalı eğitim modelleriyle sektöre nitelikli iş gücü yetiştiren Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ), yapılandırma süreci tamamlanan Kocaali Denizcilik Meslek Yüksekokulu ve Akyazı Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu bölümleri ile Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü başta olmak üzere ihtiyaç duyulan farklı alanlarda akademik personel alımı yapacak. İlan ile 2 Doçent, 10 Dr. Öğretim Üyesi ve 2 Öğretim Görevlisi SUBÜ’de göreve başlayacak.

YENİ BÖLÜMLERDE KADROLAR TAMAMLANIYOR

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi yeni açılan okul ve bölümlerdeki kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Teknoloji Fakültesi bünyesinde Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü açan üniversite yayınlanan ilan ile 2 Doçent ve 2 Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacak.

Denizcilik Meslek Yüksekokulu’na 1 Dr. Öğretim Üyesi, 2 öğretim Görevlisi ve sağlık alanında nitelikli personeller yetiştirmesi amaçlanan Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na ise 1 Dr. Öğretim Üyesi alımı gerçekleştirilecek.

SON BAŞVURU TARİHİ 13 MAYIS

SUBÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Resmi Gazete’de yayımlanan ilan ile başvuru süreci 29 Nisan itibariyle başladı. Başvuruların şahsen veya posta yoluyla yapılacağı ilan için zamanında yapılmayan başvurular geçersiz sayılacak. Özellikle posta yoluyla ilana başvuru yapacak adayların mesai saati bitimine kadar evraklarını ilgili birime ulaştırması gerektiği bildirildi. Adayların ilgili belge örneklerine https://personel.subu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilecekleri ilana son başvuru tarihi ise 13 Mayıs 2020.

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi Uygulamalı eğitim modelleriyle sektöre nitelikli iş gücü