Sakarya - Sakarya - Etkinlik

Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans

Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans Projesi hakkında deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans Projesi Sakarya’da Düzenlendi

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Projelendirilen ve 2020 Faaliyet programı kapsamında 11 Mart 2020 Çarşamba günü Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sakarya Valiliği ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin desteği ile “His Kampüste” ve  "Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans" etkinliği düzenlendi.

SUBÜ ve Serdivan

İlimizde önce Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlük Konferans Salonunda “HİS Kampüste” etkinliği ardından da Serdivan Belediyesi Konferans Salonunda “Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans” etkinliği düzenlendi.

Program İçeriği

Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Yasin Bölükbaşı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, SUBÜ Prof. Dr. Çetin Yaman , Serdivan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şükrü Özkan, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Ali Okur , Milli Sporcu Emine Ayyıldız ve çok sayıda davetlinin katıldığı programlarda, Federasyon ve proje tanıtımı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Projeleri , Spor Tesisleri ve Spor Branşlarının tanıtımı, Sağlıklı Beslenme ve Sporcu Beslenmesi, Milli Sporcu kariyeri ile söyleyişi gerçekleşti.

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi

 Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Projelendirilen ve 2020 Faaliyet programı  Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans Projesi Sakarya’da Düzenlendi. Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Projelendirilen ve 2020 Faaliyet programı kapsamında 11 Mart 2020 Çarşamba günü Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sakarya Valiliği ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin desteği ile “His Kampüste” ve  "Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans" etkinliği düzenlendi. SUBÜ ve Serdivan İlimizde önce Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlük Konferans Salonunda “HİS Kampüste” etkinliği ardından da Serdivan Belediyesi Konferans Salonunda “Herkese Bir Lisans, Gelecek İçin Bir Şans” etkinliği düzenlendi. Program İçeriği Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Yasin Bölükbaşı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, SUBÜ Prof. Dr. Çetin Yaman , Serdivan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şükrü Özkan, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Ali Okur , Milli Sporcu Emine Ayyıldız ve çok sayıda davetlinin katıldığı programlarda, Federasyon ve proje tanıtımı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Projeleri , Spor Tesisleri ve Spor Branşlarının tanıtımı, Sağlıklı Beslenme ve Sporcu Beslenmesi, Milli Sporcu kariyeri ile söyleyişi gerçekleşti. Marmara Bölgesi Sakarya Haberi