Kent Havası - Genel - Web Site

TRAVELinMINI Seyahat ve Kişisel Konfor Ürünleri

Çok gezen gezginler için en ideal yolculuk setleri burada. Seyahat ürünleri tercihinde bir numara olan TravelinMini mutlu alışverişler keyifli seyahatler diler!

Ethemefendi Caddesi, Taş Mektep Sok. No:70/38 Erenköy, İstanbul

Travelinmini seyahat ürünleri gezilerinizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ürünleri ile hizmetinizde. @maviyakalıgezgin olarak tüm seyahatlerimde yanımdan ayırmıyorum. Zor günlerden geçtiğimiz özellikle pandemi gereği hijyenimize daha çok dikkat etmemiz gereken zamanlarda hijyenik olarak paketlenmiş ve tek kullanımlık ürünleri vazgeçilmeziniz olacaktır.
www.travelinmini.com da seyahatlerinizde size eşlik edecek ürünler bulunmakta. Yolculuğa çıkarken yanınızda olması gereken kişisel bakım ve hijyen malzemelerini burada oluşturulmuş setler halinde bulmanız mümkün. Setler, fermuarlı bir bez çantanın içinde geliyor. İçerisinde tek kullanımlık kendinden macunlu diş fırçası, küçük bir not defteri, sizi yolculuk esnasında daha ferah tutacak esanslar ve katı parfüm, makyaj pamuğu ve daha sayamadığım seyahatinizi konforlu hale getirecek bir sürü ürün bulunmakta. Bu ürünleri tek tek alıp maliyeti arttırıp zamanı israf etmektense sitede bulunan setlerden birini seçip valizinize eklemek hem zaman kazandırır hem de maliyeti azaltır. Bu yüzden seyahate çıkmadan önce siteyi inceleyip sizin seyahat konforunuzu sağlayacak seti seçip siz seyahate çıkmadan elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  foodie.bookie 

 seyahat ürünleri 
Coğrafyacı akademisyen gezgin olarak travelinmini seyahat setini oldukça faydalı buldum. Ürünler oldukça kullanışlı ve pratik. Teşekkürler www.travelinmini.com @cografyaciningunlugu 
Seyahate mi çıkacaksınız? Valiziniz mi hazır değil? Tek yapmanız gereken kıyafetlerinizi seçmek. Diğer tüm detayları TravelinMini olarak sizler için düşünüp hazırladık. TravelinMini seyahat ürünleri ile yolculuklarınız artık çok daha keyifli ve rahat.

Türkiye'nin ilk geniş kapsamlı seyahat ürünleri satışı yapan sitemizi ile seyahat öncesindeki hazırlıklarınız artık çok daha kolay! Yolculuklarda ihtiyaç duyulabilecek her şeyi bir araya getirerek taşınabilir seyahat ürünlerini, renkli seyahat aksesuarlarını ve sürekli yenilenen ürün çeşitlerimizle seyahatlerinizi daha keyifli bir hale getirmeye çalışıyoruz.

TravelinMini'nin şık, güvenilir, kullanışlı, hafif ve kaliteli seyahat boyu ürünleri, aksesuarları ve setleri ile hem yolculuk hazırlıklarınızı kolaylaştırmayı, hem de zaman kazandırmayı hedefliyoruz. Her türlü seyahate yönelik olarak hazırladığımız setler sayesinde, ihtiyaç duyabileceğiniz seyahat malzemeleri temin etmekle uğraşmaya gerek kalmıyor. Seçkin kişisel bakım ürünlerinden, işlevsel ve kaliteli araç-gereçlere dek tüm ihtiyaçlarınıza TravelinMini internet sitemizden kolaylıkla ulaşılabilirsiniz.

Farklı ihtiyaçlara uygun olarak hazırlanmış kapsamlı seyahat setleri ile kişisel bakım ürünleri ve seyahatte ihtiyaç duyulabilecek konfor ürünleri bir arada sunuyoruz. Bu setler, valiz hazırlama süresini azaltırken bavul içinde yer açmaya da olanak sağlıyoruz. Kişisel bakım ürünlerinin hijyenini koruma, gerekli küçük malzemeleri unutma, havaalanında yaşanabilecek stres, varış noktasında eksik olabilecek ürünler gibi endişeleri TravelinMini seyahat setleri ile sona erdirmeyi hedefliyoruz. İster iş seyahati, ister kısa bir tatil için olsun; akla gelebilecek tüm detayları içeren seyahat setleri sayesinde valizinde eksik bir şey olmayacak.

TravelinMini'nin sürekli yenilenen geniş ürün yelpazesinde şarj adaptörü, seyahat boyu ütü, fön makinesi, kitap okuma lambası, valiz kilidi, karabina, pasaport kılıfı, fonksiyonel çanta modelleri ve çok daha fazlası yer alıyor. Uyku yastıkları, dinlendirici göz bantları ve lüks banyo setleri gibi ürünler seyahat esnasında sizleri canlı ve zinde hissettirmeyi amaçlarken; eğlenceli mini oyunlar ile yolculukta zamanın nasıl geçtiğini bile fark etmeyeceksiniz.

Seyahatinizde neye ihtiyacınız olduğunu belirleyip, sitemizden siparişinizi verin, siparişleriniz güvenli ve hızlı bir şekilde kapınıza kadar gelsin.

TravelinMini olarak canlandırıcı ve rahatlatıcı aromaterapi ürünlerinden, çeşitli valiz düzenleyici setlere, yıpranmayı önleyen pasaport kılıflarından, eğlenceli mini oyunlara kadar birçok seyahat ürününü son derece avantajlı fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

TRAVELINMINI olarak diyoruz ki; TravelinMini seyahat ürünlerini şimdi keşfedin, zahmetsiz ve huzurlu bir yolculuğun tadını çıkarın.

Mutlu alışverişler! Keyifli seyahatler!

 www.travelinmini.com 

 TravelinMini Facebook 

 TravelinMini Twitter 

 TravelinMini İnstagram 

 TravelinMini Pinterest