Kent Havası - Genel - Ucuzluk Dünyası

Hijyen AVM

Temizlik Bezi, Deterjan, Şampuan, Sabun, Dezenfektan, Robot Süpürge, Sıvı Sabun, Çamaşır Suyu, Bulaşık Süngeri gibi temizlik ürünleri satışı yapan işletmeler ile Farması, Pella, Eya Clean, Unice, Ersağ, Silva, Miclo Cleaning, Ganoexcel, Biobellinda gibi markalarla çalışan siz satış danışmanlarına yardım için buradayız. Amacımız hijyen ürünleri satışı yapan işletme/sayfalarla hijyen (temizlik) malzemeleri arayışında bulunan vatandaşları bir araya getirerek zengin bir Hijyen Pazarı’nda sizleri buluşturmak. Hijyen Alışveriş Merkezi olarak kısa zamanda gelişen ve büyük beğeniyle karşılanan platformumuzda sizleri de aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Hijyen AVM Nedir?

Hijyen AVM; temizlik, sağlık ve hijyen ile alakalı ürün, ürün tanıtımı, ürün satışı ve iş birliği yapma imkanı bulabileceğiniz özgün bir platformdur. Özellikle Covid-19 Pandemisi sonrasında sadece Türkiye’de değil dünya çapında hijyenin önemini ziyadesiyle anlamış bulunuyoruz. Gerek tedarikçi, gerekse alıcı kişiler için ortak bir platformun bulunmasının temizlik ürünü tedariği ve kullanımı için faydalı olacağı kanaatindeyiz. Dolayısıyla Hijyen AVM aracılığıyla;

- Hijyen (Temizlik) Ürünleri Tanıtımı

- Hijyen (Temizlik) Ürünleri Satışı

- Hijyen Konseptli Sosyal Medya Hesaplarının Tanıtımı

- Temizlik Malzemeleri Temini

- Hijyen Ürünleri Satış Ortaklığı

imkanları sunuyoruz. Yani kısacası “HİJYEN’E DAİR HER ŞEY”i bulabilmeniz mümkündür. Bunu birkaç örnekle açıklamaya çalışalım:

Örneğin hijyen ve temizlik ürünleri satan bir işletmeniz ya da e-ticaret siteniz var diyelim. Hijyen AVM olarak işletmenizin tanıtımına yardımcı olabilir, yeni takipçiler ve müşteriler kazanmanıza destek olabiliriz. Her bir tanıtım talebiniz için üç Instagram gönderisi ve en az bir adet Instagram hikayesi yayınlıyor, ayrıca hikaye linkinde etiketleme ve ürün satış mağazanıza yönelik link paylaşımı yapıyoruz.

İkinci bir örnek: Farması, Silva, Miclo Cleaning, Pella, Eya Clean, Ersağ, Unice, Ganoexcel, Biobellinda, Siberianwellness, Tiens gibi markalarla çalıştığınız ve temizlik ürünleri satışı yaptığınız bir Instagram sayfanız var diyelim. @hijyen_avm adresindeki Instagram sayfamızla sayfanızın, ürününüzün tanıtımını yapabilir, üyelik linkinizi veya Trendyol/Gittigidiyor gibi sitelerdeki mağazalarınızın linkini bio’muzda paylaşarak yeni üyeler kazanmanıza yardımcı olabiliriz.

Yukarıda verdiğimiz örnekleri kendi temizlik/hijyen marketinize uyarlayabiliriz. Bununla ilgili örnekleri Instagram adresimizde bulabilirsiniz. Hijyen AVM yardımıyla elinizdeki

- Her Türlü Sıvı ve Toz Deterjan

- Çamaşır Deterjanı

- Bulaşık Deterjanı

- Çamaşır Suyu

- Tuz Ruhu

- Dezenfektan

- Yüz Maskesi

- Sabun

- Keçi Sütlü Sabun

- Bıttım Sabunu,

- Sıvı Sabun,

- Şampuan,

- Saç Kremi

gibi temizlik malzemeleri satışı konusunda size destek oluyoruz.

Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, hijyen ve temizlik konseptli sosyal medya hesaplarınızın tanıtımı, sıvı ve toz deterjan, her türlü sabun, kolonya, dezenfektan, yüz maskesi, bulaşık süngeri, temizlik bezi, şampuan gibi temizlik ürünleri satışı ve desteği konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Bunun için bize  WhatsApp  hattımızdan veya  Instagram  adresimizde ulaşabilirsiniz. Bol kazançlar diliyoruz.

Hijyen AVM | Hijyen’e Dair Her Şey

Tüm yüzeyler için kullanılabilen, kaliteli ve fiyatlarıyla cep yakmayan mikrofiber bez arıyorsanız  Hijyen AVM ’den güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sildiğiniz yüzeylerin çizilmeden parlamasını, sizi çok yormadan temiz hale gelmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Miclo marka temizlik bezi ile

- ev temizliği,

- ofis temizliği,

- araba temizliği,

- oto yıkama artık çok kolay.

Hemen  Hijyen AVM ’ye tıklayarak istediğiniz üründen sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı, temiz, mis gibi ortamlar için hizmetinizdeyiz. Dilerseniz satış yapmakta olduğumuz ürün hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım:

Hijyen AVM ile satın almış olduğunuz Miclo Cleaning marka temizlik bezi her türdeki yüzey temizliği için uygundur. Mutfak temizliği, banyo temizliği, ayna temizliği, vestiyer temizliği , salon temizliği, beyaz eşya temizliği, bilgisayar temizliği gibi alanlarda kullanabileceğiniz gibi bezlerimizi oto yıkama sektöründe

- araba iç temizliği

- araba dış temizliği

- kaput temizliği

- gövde temizliği

- konsol temizliği esnasında da kullanabilirsiniz.

Miclo Cleaning bez tüm yüzeyleri çizmeden kolayca parlatır. Müşteri memnuniyeti esas alınarak gelişen son teknoloji ile üretilmiş mikrofiber bezlerimizi kullanarak yaşadığınız veya çalıştığınız ortamı hijyenik ve göze hitap eder şekilde tutmak artık çok daha basit. Ev hanımlarının ve oto yıkama merkezlerinin çokça tercih ettiği temizlik bezlerine ulaşmak isterseniz  Hijyen AVM ’yi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz Miclo Cleaning temizlik bezi özellikleri şu şekildedir:

- Mikrofiber (olağanüstü ince iplerden oluşan) yapıya sahiptir.

- Silinen yüzeyleri parlatır.

- İz, leke, hav bırakmaz.

- Islakken de kurulama özelliğine sahip olduğundan kurulama gerektirmez.

- Yüzeyleri çizmez.

- Antibakteriyel özelliği ile hijyenik yaşam alanı oluşturmanıza katkı sağlar.

- Çevre dostu temizlik bezi olduğundan güvenle kullanabilirsiniz.

- İçerdiği kumaş herhangi metal parçacık türü içermez.

Ev hanımları için kolay temizlik imkanı sunan antibakteriyel mikrofiber temizlik bezi ile siz, eşiniz, çocuklarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz mutlaka memnun kalacaktır.

- Basit,

- Hızlı,

- Kolay,

- Uğraştırmayan temizlik çözümleri için mutlaka  Hijyen AVM İnstagram hesabı nı ziyaret edin. Her türlü yüzey temizliği işlemi için “İşte Hijyen”.

 Hijyen AVM İnstagram Adresi İçin Tıklayınız 
Dijital Menü (Ucuz ve Hızlı Sipariş)  Hijyen AVM Dijital Menü 
WhatsApp  0 541 775 37 88 
İnstagram  @hijyen_avm 
Twitter  @avmhijyen 
Dolap  Referans Üyelik Linki İçin Tıkla 
Homm Bitkisel  Homm Bitkisel Üyelik Linki 
Farmasi  Farmasi Üyelik Linki