Kent Havası - Genel - KENTİN HAVASI

Sağlık Çalışanlarına Özel

Zor zamanlardan geçiyoru belki de daha önce hiçbirimizin duymadığı bir sözcük "pandemi" şimdi hayatımızın en önemli olgusu haline geldi. Bu zamanda bizler için mücadele eden sağlık çalışanlarının hakkı ödenmez elbette. Her ne kadar toplumun tüm kesimleri böyle düşünmese de...

Küçük bir araştırma sonucu sağlık personeline özel çeşitli markaların indirimlerini ve kamudaki fırsatlarını yazmaya çalışacağım.

Öncelikle Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından sunulan, Marmaray, Başkentray ve İzban seferleri sağlık personellerine ücretsiz. Bu imkan yılın son gününe kadar uzatıldı. İstanbul için sağlıkçıya özel bir kart çıkartılarak otopark hizmetlerinden de ücretsiz yararlanılması sağlandı.

Markalara gelecek olursak aslında birçok marka "alkışladığımız" günlerde bonkörce indirimler, fırsatlar sunmuştu. Ancak bu yazıyı yazmadan hemen önce araştırdığım üzere bu kampanyaları sona erdirmişler.

Birkaç araba kiralama uygulaması ve alışveriş sitesinde hala kampanyalar devam ediyor. Bunun yanı sıra Fiat otomobilde de bir indirim yüzdesi tanımlamışlar. Aşağıya her birinin linkini bırakıyorum. Umarım bu günler geride kalır ve hızlı bir şekilde normal hayata döneriz. Allah hepsinden razı olsun.

https://otomobil.fiat.com.tr/kampanyalar/firsat.saglik-calisanlarina-ozel-kampanya

https://www.budget.com.tr/arac-kiralama-kampanyalari/kahramanlarimiz

https://www.deltabisiklet.com/sayfa/saglik-calisanlarina-indirim

https://www.mudo.com.tr/kampanyalar#:~:text=Kampanyadan%20yararlanmak%20i%C3%A7in%20sa%C4%9Fl%C4%B1k%20%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fanlar%C4%B1n%C4%B1n,.tr'de%20ge%C3%A7erli%20olamayacakt%C4%B1r.&text=Kampanya%20t%C3%BCm%20%C3%BCr%C3%BCnlerde%20ge%C3%A7erli%20olup,%C3%BCr%C3%BCnlerde%20ek%20%10%20indirim%20uygulanacakt%C4%B1r.

https://www.istanbulkart.istanbul/haber-detay?id=77

https://www.avis.com.tr/arac-kiralama-kampanyalari/yaninizdayiz Sağlık