Kent Havası - Genel - Blog

Akvaryum Balıkları İçin Kullanılan Yemler

Arkadaşlar bu yazımda akvaryum balıkları için art akua max power balık yemini anlatacam ve yorumlayacam. Bu yem bitkisel ve protein karış bir yem. Hemen hemen her balığa verilebilecek bir yem. Ben vatozlara,karideslere ve katil salyangozlara veriyorum. Severek yedikleri bir yem. Herkese tavsiye ederim. Yerli bir ürün. İzmirde üretiliyormuş. Puanlayacak olursam on üzerinden sekiz veririm.
Arkadaşlar bu yazımda sizlere akvaryum balıklarınız için art akua spirulina flake food balık yemini tanıtacam ve yorumlayacam. Bitkisel beslenen akvaryum balıkları için uygundur. Bunlar tropeus,lepistes, vb... otçul balıklardır. Pul bir yemdir. Yeşil renktedir. Ben kullaniyorum sizede tavsiye ederim. Kılıç kuyruk balıklarım severek yiyolar. Günde 2-3 kez kullanmanız öneriliyor. Puanlayacak olursam on üzerinden yedi veririm.
Arkadaşlar bu yazımda akvaryum balıklarında kullanabileceğiniz art akua wafer mix balık yemini tanıtacam ve yorumlayacam. Wafer mix tablet yemdir. Yeşil ve kırmızı renktedir. Bu yem dip canlıları için yapılmış. Vatoz,karides,çöpçü vb... dipte yaşıyan balıklar için yapılmıştır. Ben kullaniyorum memnun kaldığım bir yem. Sizede tavsiye ederim kullanmanızı. Türk malı bir yem diye biliyorum. İzmirde üretildiği yazıyor. Puanlayacak olursam on uzeriden sekiz veririm.
Evet arkadaslar bu yazimda akvaryum hobisinde balıklarımıza verdiğimiz yemi yorumlayacam. Yemin ismi tetra pro. Tetra proyu nerdeyse bütün baliklara verebilirsiniz. Etçil balıklarda otçul balıklarda yani bütün balıklara verebilirsiniz. Baliklariniz severek yiyecektir. Çok kaliteli bir yemdir. Her hobicinin uretimcinin tercih ettiği bir yem türüdür. Bende şiddetle tavsiye ederim. Nerdeyse hobiye başladiğimdan beri kullaniyorum. Ve memnunum
Evet arkadaslar bu yazimda akvaryum hobisinde balıklarımıza verdiğimiz yemi yorumlayacam. Yemin ismi tetra discus. Yeme tetra discus dediğim için sadece discus baliklarina verilmiyor. Birçok balık türünün yediği bir yemdir. Çok kullanılan bir yemdir. Bende senelerdir kullanırım. Çok kaliteli bir yem. 100 gr 10 tl gibi bir fiyatı var. Yemin içeriği etçildir. Otçul baliklara çok nadir verebilirsiniz. Haftada bir kere gibi. Ama ciklet baliklari gibi etçil baliklara hergün verebilirsiniz.
Evet arkadaşlar akvaryum hobisi hakkinda bilgi vermeye devam ediyorum. Birçok çeşit balik var akvaryumda beslediğimiz. Bu baliklarinda kendilerine göre besin almaları gerekiyor. Kimi balık etçil kimi balık otçul. Bu balıktan balığa değişir. Birçok yem markası var. Benim tavsiye ettiğim markalar tetra,sera markalarıdır. Ben gelende bu marka yemleri kullanırım. Sizede tavsiye ederim. Bu markaların üzerinde hangi balığa hangi yem oldugunu yazar. Ben vatoz,karides ve katil salyangoz besliyorum onlar için tetra pro ve tetra discus veriyorum genelde. Arada tablet yemde veriyorum supralinalı. Sizede tavsiye ederim balıklar severek yerler.