İzmir - Bornova - Oto Tamir

Koşan AT'lar Vosvos Tamirhanesi

İzmir vosvos tamirci, İzmir vosvos ustası

Yakaköy Mahallesi, Poligon Sokak Bornova/İzmir

- 0 538 849 13 87 -

KOŞAN ATLAR VOSVOS TAMİRHANESİ -  İZMİR 

İnsanın yaşama motivasyonunu yükselten en önemli faktörlerden birisi de hiç şüphesiz hobilerimizdir. Yapmaktan ya da uğraşmaktan zevk aldığımız, onunla geçirdiğimiz zamanı müthiş bir stres atma süreci olarak kullandığımız hobilerimiz vardır hepimizin. İşte araba sektöründe kendin has bir kitle oluşturmuş ve dünyanın her yerinde hitap ettiği bir topluluk bulunan hobilerden birisi de Volkswagen yani Almanca dilinde “Halkın arabası” anlamına gelen vosvoslardır diyebiliriz. Rengarenk, farklı yıllarda üretilmiş vosvoslarının sahiplerinin zaman zaman bir araya geldiğini ve uzun konvoylar halinde gezdiğine hepimiz şahit olmuşuzdur. İşte bu yazımızda özellikle batıdaki hobidaşlarının İzmir vosvos tamirci ihtiyacı olması durumunda iletişime geçebilecekleri Koşan Atlar Vosvos Tamirhanesi adlı yerden bahsedeceğiz. Zira İzmir vosvos ustası Meriç Bey güler yüzü ve yılların deneyimiyle ihtiyacınızı karşılayacak yetkinlikte ve donanımda birisi.

Bu arada yeri gelmişken… İzmir vosvos ustası Meriç Bey’in sektöre girme serüveni de oldukça enteresan. Aslen makine mühendisi olan Meriç Bey ilk vosvosunu aldığı tarihi “hayatının dönüm noktası” olarak adlandırıyor. Hem tecrübeli vosvos ustaları ve hobicileriyle hem de yine bir vosvos –namı diğer topsa araba sahibi olan eşiyle bu veslleyle tanıştığını ifade ediyor. Klasik araba severlerde olduğu gibi topsa severler arasında bu tip enteresan hikayeler dinlemek oldukça yaygın. Sonrasında işletmesini sanayi dışına ve samimi bir ortamda eşiye birlikte kuran Meriç Bey Batı Anadolu’da ve özellikle de İzmir çevresinde ihtiyaç duyanlara yardıma koşmaya devam ediyor. Eğer siz de İzmir vosvos tamirci arıyorsanız ve aracınınızı işinin ehli bir ustaya teslim etmek istiyorsanız hiç tereddüt etmeden Koşan Atlar Vosvos Tamirhanesi isimli işletmeyi ziyaret edebilirsiniz.

İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan Koşan Atlar Vosvos Tamirhanesi hobicilere en zor zamanlarında yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyuyor. Hem bir mühendis, hem bir hobici, hem de uzman bir İzmir vosvos ustası olan Meriç Bey’e ulaşmak için 0 538 849 13 87 numaralı telefonu arayabilir ya da WhatsApp mesaj gönder seçeneğini kullanabilirsiniz. Kendisinin işletme kapsamında verdiği hizmetleri kısaca şu şekilde sıralayalım:

- Bakım (şanzıman, motor, donanım, aksesuar bakımı)

- Onarım

- Parça değişimi ve revizyon

- Su ve yağ ekleme-değiştirme

- İzmir vosvos tamirci

- Restorasyon ve geliştirme

- Diğer yenilikler gibi birçok ihtiyacınız için uğrayacağınız bir dost durağı diyebiliriz. Siz de göz bebeğiniz gibi baktığınız topsanız için deneyimli eller arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Haftasonu sevdiklerinizle güzel bir kaçamak yapıp şehrin keşmekeşliğinden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ya da hobiciler olarak bir etkinlik tarihi ve saati belirlemiş olabilirsiniz. Ya da Malatya  Demode Kahvaltı Salonu  sahibi Esra Hanım gibi bir vosvos tutkunu olabilirsiniz. Sebep ne olursa olsun yaptığınız faaliyetler esnasında yaşlı dostunuz hiç beklenmedik bir noktadan dolayı arıza verip sizi zor durumda bırakabilir. İzmir vosvos ustası aramak zorunda kalabilirsiniz. Ancak böyle durumlarda hiç üzülmenize gerek yok. Yıllardan beri yüzlerce aracın bakım, onarım ve tamirini gerçekleştirmiş olan Meriç Bey İzmir vosvos tamirci gereksinimi duyduğunuz anlarda hemen yanı başınızda ve bir telefon kadar yakınınızda. Aracınızın döşeme, kaporta, boya, aksesuar ya da mekanik gibi tüm problemlerinde çözüm için Koşan Atlar Vosvos Tamirhanesi arayacağınız ilk mekan olsun.

En az kendi sağlığını ya da evdeki patili dostlarının sağlığını düşündüğü kadar kendi vosvosunun performansını düşünen değerli Vosvos tutkunları! Eğer İzmir bölgesi veya çevresinde yaşıyorsanız ve aracınızda anlık gelişen bir arızanız ya da çözümüne bir türlü ulaşamadığınız kronik bir sorununuz varsa İzmir vosvos ustası ihtiyacınız için hemen Koşan Atlar Vosvos Tamirhanesi işletme sahibi Meriç Bey ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir vosvos tamirci işlemleri içinde bir numaralı hizmet burada. Bornova’da sanayinin gürültüsünden uzak, şirin tamirhanesinde usta ellerden kesin çözüm hizmeti alabilirsiniz.

- Profesyonel çalışma ahlakı

- Sıcak ve güler yüzlü hizmet

- Kaliteli malzeme ve işçilik

- Ulaşım sorunu olmayan

- Daimi birer dost kazanabileceğiniz işletmeyi muhakkak ziyaret etmelisin.

İzmir vosvos tamirci ustaları arasında deneyimi ve bilgisiyle öne çıkan Meriç Bey ile mutlaka tanışın ve yaşlı dostunuzun eksiklerini en uygun fiyatlarla karşılayın. Aradığınız kalite ve hizmet size burada sunuluyor!

İşletme hakkında detaylı bilgi almak için yukarıdaki fotoğrafla bölümünün altında bulunan “BİLGİLER” butonuna tıklayabilirsiniz. İzmir vosvos tamirci işletmesi Koşan Atlar Vosvos Tamirhanesi hakkında yorum bırakmak için lütfen KAYIT OL butonuna tıklayın. Şunlar da ilginizi çekebilir:

 İzmir genel özellikleri 

 İstifçi Fine Art Antikacı & Kafe 

 Karşıyaka Yerde Fıstık 
Sanayi sitesinin dışında, samimi ve rahat bir ortamda ve kendi vosvoslarımıza gösterdiğimiz özenle ilgileneceğimiz vosvoslarınızı bekliyoruz :)

 İnternet sitemiz 

 Instagram adresimiz