İstanbul Avrupa - Beşiktaş - Kafe ve Bar

Akali

Akaretler’de mahalle arasında kalan @akalipub ‘a arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gelme fırsatı buldum. Normalde hamburger yiyen bir insan olmamama rağmen buraya bayıldım :)

Burgerinizdeki etin gramajından içine koyacağınız kendi soslarına kadar her şeyi siz karar veriyorsunuz. Gramajlar 🥩 👉🏻; 80 & 160 & 240 & 400 & 560 & 800 gr diye gidiyor. Ben 160 gr olanı tercih ettim bence en ideali :). İçerisine konulan soslara gelirsek ; Kendi yaptıkları 15-16 çeşit soslardan istediğinizi seçip hamburgerinizi daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Göz yumurta, patlıcanlı sos, trüf mantarı, avokado sosu,ekstra cheddar, karamelize soğan vb.. Ben sos olarak sadece x2 cheddar ı tercih ettim 🧀🧀.

Ortaya da baharatlı patates kızartması söyledik ne kadar resimde gözükmemiş olsada 🍟 . Patates kızartması iri elma dilimsi şeklinde geliyor. Yanındaki sosu yine siz seçiyorsunuz.

Ekmekler özel olarak üretiliyor ki bu detay hamburgeri lezzetli yapan unsurların başında 🍔🍔🌟.

Mekana gelicek olursak küçük ve biraz salaş bir yer yani rahatlıkla oturup yemek yiyebileceğiniz bir mekan değil. Kalabalık gitmemenizde fayda var.

- 160 gr Burger 27 ₺ + x2 Cheddar Sos 3 ₺

- Patates Kızartması 10 ₺ (Yanına sos isterseniz ekstra 3-4 ₺ )