İstanbul Anadolu - Çekmeköy - Kafe ve Bar

La Piatto Bistro & Şarküteri

Herkese merhaba 🌝 Bayramın ikinci günü kahvaltı için @lapiatto ‘ya geldim. Burası gerek şarküteri alışverişi gerek kahvaltı için Çekmeköy’de gidebilecek en kaliteli ve güzel mekan 👍🏻 Ürünlerin hepsi doğal , organik 💯 Türkiye’nin farklı yerlerinden geliyor .

Mekan özenilerek dizayn edilmiş ve bir aile tarafından işletiliyor.

Dışarda oturabileceğiniz 2 alana sahip . Girişteki alanda sigara içilmiyor, sigara kullanmayanların rahatlıkla bahçe keyfi yapabilmesine adına güzel bir detay. (İdealistkent avm’de bulunuyor bu mekan, sigara olayı avm’nin genel kararı).

Kahvaltıma gelicek olursak , ben tek kişilik kahvaltı söyledim. Normalde buraya kahvaltı için annemle geliyordum ve o zaman 2 kişilik Lapiatto Serpme Kahvaltı söylüyorduk. İkisine kıyasla tabiki Serpme Kahvaltı çok daha çeşitli ve doyurucu ama tek kişilik kahvaltı da oldukça lezzetli ve doyurucuydu.

Tek Kişilik Kahvaltı tabağında 👉🏻 Beyaz peynir, Abaza peyniri, Çeçil peyniri, Çerkes peyniri, Zeytin çeşitleri, Acuka, Mevsim reçeli, Söğüş salata, Sahanda yumurta 🍳 ve Sınırsız çay ☕️ ile servis ediliyor 🍽. Ben zeytin yerine bal 🍯 koydurttum 😋 Ekmekleri de kendileri orda pişirip servis ediyorlar , sıcacık ve taze ekmekler her zaman favorimdir 😁.

Tek Kişilik Kahvaltı Tabağı 35₺

📍 İdealist Kent Avm , Çekmeköy