Ankara - Yenimahalle - Lokanta ve Restoran

Köfteci Yusuf Podium AVM

PODİUM Avm nin şüphesiz en çok iş yapan en kalabalık yemek mekanlarının basında geliyor köfteci Yusuf. Bir sürü masa onlarca kişinin köfteleri pişirdiği ızgarası vızır vızır çalışan servis elemanları. Garsonları izlemekten insanın gözü yoruluyor onların durumunu siz düşünün. İyi niyetle hizmet vermek önemli bir durum. Köfteci Yusuf’ta bunlarin örneklerinden birisi olarak karşımıza çıkmakta. Lezzetleri genel olarak iyi fiyatları uygun. NormL bir ızgara köfte et yemek istiyorsanız bence uğrayabilirsiniz. Bu arada menüde sunulan bütün çeşitleri kasap reyonundan alıp evinizde de yapmanız mümkün.
Sabah kahvaltısı bazı mekanlarda yaptığınız serpme kahvaltılara taş çıkarır nitelikte. Kendilerinin üretimi olan sucuk ve et ürünleriyle soslar çok iyi. Hele sucuklu yumurta ve yumurtalı kavurma çok lezzetli. Üstelik çay da sınırsız☺️ Bunca şeyin üzerine garsonların ilgili olması da insanin hoşuna gidiyor tabiki. Lakin hoşnut olmadığım tek nokta mekanın oldukça geniş olmasına rağmen masalar yan yana birleştirilmiş bir vaziyette. Yan masada konuşulanı çok net duyuyorsunuz. Bu durumun bir an önce düzeltilmesi lazım.

Mekanın lavabosu oldukça temizdi. Ödenecek hesap konusuna gelirsek 1 kahvaltı tabağı 1 sucuklu yumurta 1 yumurtalı kavurma ve 1 adet suya ortalama 50 lira hesap ödedik. Hesabın kasaya ödenmesi de ayrı bir güzel tabi. Velhasıl başarılı bir mekan..