Ankara - Keçiören - Petshop

Nuh Akvaryum

ankara içerisinde güzel bir petshop sizde Ankarada yaşıyorsanız gerçerken bir uğrayın derim. Neden mi uğramalısızn hemen anlatayım o zaman ; Balık sayısı ve çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahipler, aynı zamanda ilgi alakları olsun güler yüzleri ile cana yakınlıkları ile güzel, keyifli alışveriş yapabileceğiniz bir petshop, fiyatlarına gelecek olursak çoğu ürünün fiyatı piyasanın altında olmakla birlikte kaliteli ürünleri ile dikkat çekiyor. Bir kez alışveriş yaptığınızda sizde göreceksiniz uğrak yerlerinizden biri olacak. Sadece bir üsrün satmak değil önemli olan bir kişi kazanmak olarak baktıkları için çok teşekkür ederim. Son olarak canlı balıklarında bulunduğu genmiş bir yelpaze çeşitliliği var melek, japon, canlı doğuranlar saymakla bitiremedim kesin görmelisiniz fiyatların uygun tutulduğunu sizde göreceksiniz.
Balık çeşitleri oldukca fazla Ankara keçiörende bulunan uygun fiyatli bir mağaza. Canlı yemler olsun balık türleri malzemeleri bir cok ürün ve çeşit mevcut.

Balıkları hem üretip hem ithal etmesi de cabası . Her hobicinin gidip görmesi gereken bir petshop
Balıkları çok sağlıklı.Kendi üretimi balıklar.Canlı yem ve kaliteli yemlerle besliyor.Balıklarin formu çok güzel.Tavsiye ederim
Bencede üretimi kendi yapması çok iyi daha formu düzgün oluyor balıkların
Balık çeşitleri oldukça fazla olan ve sağlıklı balıklara sahip bir petshop. En son gittiğimde su piresi de vardı ama hala var mıdır bilmiyorum.

Balıklar hem kendi üretimi hem de bildiğim kadarıyla ithal de getiriyor. Balık almaya karar verdiğinizde çeşitlere bakmak için gidebilirsiniz. Ekonomik açıdan da sizi zorlamayacaktır.