Ankara - Çankaya - Otel

Notte Hotel

Günaydın tünaydın iyi akşamlar arkadaşlar yazilarimi ve tanıtımlarımı günün hangi saatinde okuyorsanız iyi okumalar diliyorum. Genel olarak Ankara’da gezdiğim gördüğüm tavsiye ettiğim yerleri orijinal bir Ankaralı olarak sizlere sunuyorum. Bunun haricinde görev gereği Türkiye’nin gitmediğim bölgesi ili kalmadı çok şükür sizlere bende iz bırakan şehirlerin meşhur mekanları hakkında bilgi verMeye çalıştım daha önceki yazılarımda. Bilgi vermeye de devam edeceğim. Takipte kalmanız eminim sizler için daha güzel yerler tanıtmam açısından beni teşvik edecektir. Yazılarımın hepsine bu şekilde başlama kararı aldım. Çünkü birbirinden farklı katagorilerdd birbirinden farklı mekanlar tanıtıyorum. Bunlari da okuyacak faydalanacak insanlar olduğunu düşünüyorum. Yazılarımda kopyala yapıştır tabirler yerine bizzat gözlemlediğim tecrübe ettiğim durumları paylaşmaya çalışıyorum.

Gelelim Notte Hotele. Tunalı büklüm sılalara bulunan güzel bir butik otel. İki uç kere burada konaklama fırsatı buldum ve sizler için deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Grupanya sitesi sayesinde tanıştığım konaklama fırsatı bulduğum otel. Eee ankaralısın otelde ne ısın var falan diyen olabilir. Ev bir kaç gün tadilatta ve bizde konaklamak icin uygun bir yer bakarken çıkıverdi karşımıza. Otel konuk olarak oldukça merkezi bir konumda. Otelin kendı ufak bir otoparkı bulunmakta. İlgili personel aracınızı cekiyor otoparka. Resepsiyonda tatlı bir hanımefendi vardı ki bizimle çok ilgilendi. Odaları çok küçük değil. Ama büyükte değil. Oldukça temizdi biz memnun kaldık. Sabah kahvaltımızı otelde yapıp diğer öğünleri tunalida yedik. Ben genel anlamıyla memnun kaldım. Hem merkezi bir konumda olması hem kalitesi hem de ekonomik olması bizi oldukça mutlu etti. Ankara’ya dışarıdan gelen ziyaretçiler için iyi bir konaklama önerisi bence.